Rzeszów - Piątek, 23.01.2026
Reklama

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyją 3 osoby

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie

– Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zderzeniu dwóch nissanów trzy osoby poniosły śmierć. Droga krajowa nr 9 jest zablokowana, a policjanci kierują kierowców na objazdy – poinformowała nadkom. Ewelina Wrona z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 10:00 na drodze krajowej nr 9.  Pracujący na miejscu policjanci ustali wstępnie, że kierujący białym nissanem qashqai, jadąc w kierunku Kolbuszowej, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z drugim samochodem marki Nissan.

W wypadku śmierć poniosły trzy osoby:  12-letnia pasażerka z jednego z pojazdów oraz 71-letni kierujący i 70-letnia pasażerka z drugiego. Kierujący jednym z nissanówzostał przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci oraz służby ratunkowe. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora i mają na celu dokładne ustalenie przyczyn i przebiegu wypadku.

Droga krajowa nr 9 pozostaje zablokowana. Wprowadzono objazy dla samochodów osobowych i ciężarowych przez miasto Głogów Młp.

Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. 



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będzie prawoskręt z ul. Słowackiego na ul. Szopena

RZESZÓW.  Na budowę prawoskrętu Ratusz planuje przeznaczyć 674 tys. zł.

Rzeszów

23 stycznia bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. W związku z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza w Rzeszowie komunikacja miejska będzie darmowa. 

Rzeszów

Wysoki poziom zanieczyszczenia powietrza w Rzeszowie

RZESZÓW. Zaleca się ograniczenie spędzania czasu na powietrzu.

Rzeszów

Seniorzy postulują o zmianę rozkładu jazdy linii nr 48. Chodzi o dojazd do cmentarza Wilkowyja

RZESZÓW. Interpelacje w tej sprawie wystosował radny Mateusz Szpyrka z Prawa i Sprawiedliwości.

Rzeszów

Kolizja w Boguchwale. Policja kieruje samochody na objazdy

BOGUCHWAŁA. W wyniku zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo, a samochody osobowe kierowane są na objazdy.

Rzeszów

Nowy odcinek ul. Warszawskiej będzie przebudowany

RZESZÓW. Niebawem ruszy przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej.

Rzeszów

Pomysł radnego: Oświetlenie radarowe w rejonie Lisiej Góry i Żwirowni

RZESZÓW. Interpelację w tej sprawie wystosował Daniel Kunysz, radny Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiana terminu utrudnień w związku z remontem wiaduktu kolejowego na al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Nowy obowiązujący termin to 28 stycznia – 3 luty.

Reklama