Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Grzegorzówce. Motorowerzysta zginął na miejscu

Dodano: 04.09.2020 r.

Zdjęcie z miejsca wypadku, fot. KWP Rzeszów
Zdjęcie z miejsca wypadku, fot. KWP Rzeszów
GRZEGORZÓWKA. 50-letni motorowerzysta z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj około godz. 10:00 w Grzegorzówce w powiecie rzeszowskim. Wg wstępnych ustaleń policji, 50-letni mężczyzna kierujący motorowerem, jadąc od miejscowości Wólka Hyżneńska, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i  uderzył w betonowy przepust. 50-letni mieszkaniec gminy Hyżne zginął na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczają ślady na miejscu zdarzenia, niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM Rzeszów. Od 1 października zmiany w rozkładzie jazdy. Rusza pilotażowa linia nr 61

RZESZÓW. Zgodnie z zapowiedzią Zarządu transportu Miejskiego w Rzeszowie, od piątku (1.10) trzy autobusy komunikacji miejskiej zmienią swój rozkład jazdy, Ruszy również nowa linia, która połączy Matysówkę z Zalesiem.

Rzeszów

W niedzielę biegowe święto w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 3 października startuje 9. edycja PKO Maratonu Rzeszowskiego, któremu towarzyszyć będzie akcja charytatywna „Biegnę dla Julii i Patrycji”.

Rzeszów

Stop nielegalnym wyścigom. Sobotnia akcja rzeszowskich policjantów

RZESZÓW. Ponad 90 samochodów i kierowców skontrolowali w minioną sobotę rzeszowscy policjanci w ramach akcji „Stop nielegalnym wyścigom”. Działanie funkcjonariuszy związane są ze zlotami fanów motoryzacji w Rzeszowie.  

Rzeszów

Rzeszów za darmo otrzymał tereny pod budowę dróg

RZESZÓW. Jolanta Kaźmierczak, zastępca prezydenta Rzeszowa oraz Arkadiusz Urban, p.o. Prezesa Krajowego Zasobu Nieruchomości podpisali w piątek umowę, dotyczącą bezpłatnego nabycia od Skarbu Państwa ok 1,4 ha terenu.

Rzeszów

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

Rzeszów

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Sytuacja miała miejsce w niedzielę, około godz. 4:00 na ulicy Fircowskiego.

Rzeszów

Empik wprowadził "Ciche godziny" dla klientów z autyzmem

Partnerem tej inicjatywy jest Fundacja JiM. Autyzm Help, działająca na rzecz pomocy dla osób w spektrum autyzmu.

Rzeszów

Spisowy weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały, będą miały okazję zrobić to w najbliższy weekend.

Reklama