Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Tragiczny wypadek w pow. rzeszowskim. Drzewo spadło na samochód, kierowca zginął na miejscu

Dodano: 25.07.2022 r.

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Przewrotnem. Najprawdopodobniej na skutek silnego podmuchu wiatru, na jadący samochód spadło drzewo. Pomimo reanimacji, życia kierowcy nie udało się uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 19:30, w miejscowości Przewrotne, w powiecie rzeszowskim. Panowały wówczas trudne warunki atmosferyczne. Jak wstępnie ustalili policjanci, na jadący w kierunku Raniżowa samochód marki fiat, spadło drzewo. Autem podróżowały dwie osoby. 25-letni kierowca zginął na miejscu. 26-letnia pasażerka została przewieziona do szpitala.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego wypadku.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie trwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych

RZESZÓW. Wymieniane są wiaty, a na zatokach w miejsce asfaltu wylewany jest specjalny beton odporny na powstawanie kolein.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Okulickiego. 1 osoba ranna

RZESZÓW. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Niewybuchy z czasów II wojny światowej odnalezione w Jasionce

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych w Jasionce, odnaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone i wywiezione przez saperów do miejsca neutralizacji.

Rzeszów

E-hulajnogi Lime wracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Dla użytkowników przygotowano specjalną promocję na drugi przejazd.

Rzeszów

W Rzeszowie ma powstać nowa klasa sportowa o profilu "Sporty wodne"

RZESZÓW. Jej uczniowie trenowaliby skoki do wody i pływanie. Warunek powstania takiej klasy jest jeden: zainteresowanie dzieci i rodziców.

Rzeszów

Wielkanocny jarmark na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W programie m.in. występy polskich i ukraińskich artystów, poczęstunek, warsztaty tematyczne i zagroda z żywymi królikami.

Rzeszów

W Rzeszowie przybędzie 500 nowych drzew

RZESZÓW. Nowe drzewa pojawią się w m.in. w Parku Papieskim, na terenach rekeracyjnych przy ul. Staszica i Kustronia oraz w sąsiedztwie przyszłego placu zabaw na os. Miłocin Św. Huberta.

Rzeszów

Zderzenie ciężarówki z osobówką na al. 9 Dywizji Piechoty

RZESZÓW. Dziś rano, na ul. 9 Dywizji Piechoty doszło do zderzenia ciężarowego volvo z seatem. 30-letnia kierująca samochodem osobowym trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Reklama