Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego wypadku w Strażowie. 78-letni pieszy prawdopodobnie stracił równowagę, zachwiał się i wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 16:00 w Strażowie w gminie Krasne. Jak wstępnie ustalili policjanci, 35-latek, kierujący ciągnikiem rolniczym, jadąc drogą gminną, omijał pieszego. W pewnym momencie, pieszy najprawdopodobniej stracił równowagę, zachwiał się i wpadł pod koła przyczepy. Mężczyzna zginął na miejscu.
 
Kierujący ciągnikiem, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci ustalili, że pieszy to 78-letni mieszkaniec Strażowa. Jego ciało, decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Z Rzeszowa do Szczecina pociągiem TLK Górski

RZESZÓW. W niedzielę 13 grudnia 2020 roku na tory po raz pierwszy wyjechał pociąg PKP Intercity nazwany na cześć Kazimierza Górskiego, który kursuje między Rzeszowem a Szczecinem.

Rzeszów

Od 1 stycznia zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Trzy linie komunikacji miejskiej od nowego roku pojadą wg. nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Strabag przebuduje układ komunikacyjny w centrum Rzeszowa. Podpisano umowę

RZESZÓW. Podpisano umowę z firmą Strabag, na przebudowę układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa. Inwestycja ma być gotowa jesienią 2022 roku.

Rzeszów

Policyjny pościg ulicami Rzeszowa za pijanym kierowcą

RZESZÓW. Policjanci drogówki ścigali kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto największy na Podkarpaciu sklep z akwarystyką morską

RZESZÓW. Od 5 grudnia 2020r. funkcjonuje w Rzeszowie największy na podkarpaciu sklep Coral Land z akwarystyką morską oraz salon projektowy Aqua Salon.

Rzeszów

Czołowe zderzenie seatów w Mrowli. Kierująca cordobą miała niemal 2 promile

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w Mrowli. Doszło tam do czołowego zderzenia seatów. Kierująca jednym z nich była nietrzeźwa.

Rzeszów

Wizz Air zainaugurowało loty z Jasionki do Eindhoven

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, stał się dziesiątym lotniskiem w Polsce obsługującym samoloty Wizz Air. We wtorek, 15 grudnia przewoźnik zainaugurował połączenie Rzeszów-Eindhoven.

Reklama