Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Transmisja online z uroczystości 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa

Dodano: 18.01.2022 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Już 19 stycznia 2022 r. w Filharmonii Podkarpackiej odbędzie się uroczystość 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie rozeszły się w kilka godzin, stąd też decyzja o przeprowadzeniu transmisji na żywo online z uroczystości.

Obchody 668-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa rozpoczną się o godz. 18.00. Na początku przedstawiona zostanie krótka historia Miasta Rzeszowa. W dalszej części odbędzie się ceremonia nadania tytułu Honorowego Obywatela Miasta Rzeszowa dla dr. h.c. Tadeusza Ferenca, byłego prezydenta miasta.

Kolejnym punktem programu będzie pokaz akrobatyki sportowej i powietrznej w wykonaniu zawodników Klubu Akrobatyki Stal Rzeszów.

Wydarzenie zakończy koncert Waldemara Malickiego, który wystąpi w czteroosobowym składzie, zatytułowany „Naga prawda o klasyce”.

Całą uroczystość można obejrzeć w domowym zaciszu. Wydarzenie transmitowane będzie online na żywo na trzech kanałach w serwisach społecznościowych: FB Rzeszów - stolica innowacji, FB Estrada Rzeszowska oraz YT Estrady Rzeszowskiej. Transmisja rozpocznie się o godz. 18:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów będzie miał ponad 800 nowych drzew

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku Zarząd Zieleni Miejskiej posadzi na terenie Rzeszowa ponad 800 drzew. Miejsca mają wybrać mieszkańcy. Odbędzie się też Rzeszowskie Forum Zieleni.

Rzeszów

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

RZESZÓW. W wyniku interwencji rzeszowskich policjantów przed dokonaniem samobójstwa uratowany został młody mężczyzna.

Rzeszów

W grudniu otwarcie ŚDS "Niezapominajka". To pierwszy taki ośrodek w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta uchwalono powołanie Środowiskowego Domu Samopomocy „Niezapominajka”.

Rzeszów

Zbliża się szósta edycja Kongresu 590

​RZESZÓW. Szósta edycja Kongresu 590 zagości na Podkarpaciu. W planach wręczenie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz debaty eksperckie.

Rzeszów

W nocy z soboty na niedzielę cofniemy zegarki

Znów czeka nas przestawianie zegarków. W związku ze zmianą czasu na zimowy, w nocy z soboty na niedzielę cofniemy je o godzinę.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie nawiązują współpracę

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie oraz porozumienie w sprawie patronatu honorowego.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki w zalewie nad Wisłokiem. Policja ustala tożsamość

RZESZÓW. Policjanci i prokurator pracują na miejscu znalezienia ludzkich zwłok w rejonie zalewu nad Wisłokiem. Prawdopodobnie to ciało mężczyzny.

Rzeszów

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

Reklama