Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

Dodano: 24.07.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. W nocy z soboty na niedzielę, zaczepili grupę osób wychodzących z lokalu przy ul. Krakowskiej. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, w trakcie której mężczyźni pobili cztery osoby.

W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia. Na miejscu okazało się, że kilka osób wychodzących lokalu zostało zaczepionych przez nieznanych mężczyzn.

Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny w trakcie, której napastnicy pobili 4 osoby, trzech mężczyzn i kobietę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy pokrzywdzonym. Dwóch z nich zostało przewiezionych do szpitala.

Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w pobiciu. To 26 i 24- letni mieszkańcy powiatu niżańskiego. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili również trzeciego podejrzanego, którym okazał się 20-letni mieszkaniec także powiatu niżańskiego. W poniedziałek mężczyzna zgłosił się do komendy. On również został zatrzymany.
Reklama
Wyjaśnieniem okoliczności sprawy zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Przesłuchali pokrzywdzonych i świadków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym mężczyznom zarzut pobicia. Podejrzani przyznali się do winy i skorzystali z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek w Głogowie Małopolskim. Zderzyły się 4 pojazdy, 3 osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. W Głogowie Małopolskim doszło do zderzenia się czterech pojazdów, w tym ciężarówki i samochodu dostawczego. W wypadku ranne zostały trzy osoby. Służby pracowały na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych.

Rzeszów

W weekend utrudnienia na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Będzie objazd

RZESZÓW. Od piątku do soboty całkowicie zamknięty będzie fragment ulicy Krzyżanowskiego w rejonie skrzyżowania z al. Armii Krajowej. Wyznaczony zostanie objazd.

Rzeszów

Bezpłatne przejazdy rzeszowskimi autobusami – ważne udogodnienie

RZESZÓW. Za pomocą Rzeszowskiej Karty Mieszkańca w aplikacji Rzeszów To MY 2.0 można aktywować bezpłatne przejazdy dla uczniów. Wystarczy wybrać nowy pakiet "Bezpłatne Przejazdy dla Ucznia" i wykonać kilka akcji, które wyświetlą...

Rzeszów

Zakończył się kolejny etap przebudowy ul. Matysowskiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Przy ul. Matysowskiej wybudowano ok. 300 metrów chodnika, kanalizację deszczową oraz oświetlenie. Droga została poszerzona do 7 m.

Rzeszów

Rozbudowa stadionu Grunwald Budziwój na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Prace przy rozbudowie stadionu KS Grunwald Budziwój w Rzeszowie zbliżają się do końca. Gotowy jest już budynek klubowy. Trwają jeszcze roboty dodatkowe związane z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Na początku przyszłego tygodnia zostanie wprowadzona kolejna zmiana do istniejącej tymczasowej organizacji ruchu w obrębie skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rośnie nowa część szkoły przy ul. Miodowej w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Miodowej. W nowej części znajdą się m.in. 12 sal lekcyjnych, sala komputerowa, dwie świetlice i biblioteka z czytelnią. Na jakim etapie są prace?

Rzeszów

Rusza kolejny etap odmulania rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Podpisano umowę na realizację kolejnego etapu odmulania rzeszowskiego zalewu. Będzie to kontynuacja działań mających na celu „przywrócenie zbiornikowi jego pełnej funkcjonalności, poprawę bezpieczeństwa powodziowego oraz zwiększenie jego znaczenia przyrodniczo-rekreacyjnego”.

Reklama