Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Trwa montaż Świątecznego Miasteczka. W sobotę otwarcie [ZDJĘCIA]

Dodano: 29.11.2023 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na rzeszowskim Rynku trwa montaż Świątecznego Miasteczka. Stoi już m.in. domek Św. Mikołaja, wielki ekran kinowy oraz Ho hoho! BISTRO Ho hoho! Bar. Instalowane są czerwone domki, w których pojawią się świąteczne produkty od regionalnych wystawców.

Stałymi atrakcjami w tegorocznym Miasteczku będą: Jarmark Bożonarodzeniowy z rękodziełem, gastronomią oraz lokalnymi produktami, Szopka Bożonarodzeniowa, Ho hoho! BISTRO Ho hoho! Bar - z gorącymi grzańcami i słodkościami, choinka, dekoracje świąteczne oraz Domek Świętego Mikołaja (3-27 grudnia). Będą one dostępne przez cały okres funkcjonowania Miasteczka w godzinach jego otwarcia.

Oprócz tego, w tym roku, na mieszkańców Rzeszowa będzie czekać masa atrakcji m.in.: kino plenerowe, karaoke, Christmas DJ Party, Fire show, Bajkosfera – czyli czytanie bajek, koncerty Kolęd i Pastorałek oraz wiele innych.

Wielkie otwarcie Świątecznego Miasteczka już w najbliższą sobotę, 2 grudnia. ZOBACZ PROGRAM


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Rzeszów

Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
 

Rzeszów

Przechodziła w niedozwolonym miejscu, potrącił ją samochód

​SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI. Do zdarzenia doszło dziś rano w Sokołowie Małopolskim. Potrącona 56-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Reklama