Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Trwa montaż Świątecznego Miasteczka. W sobotę otwarcie [ZDJĘCIA]

Dodano: 29.11.2023 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Na rzeszowskim Rynku trwa montaż Świątecznego Miasteczka. Stoi już m.in. domek Św. Mikołaja, wielki ekran kinowy oraz Ho hoho! BISTRO Ho hoho! Bar. Instalowane są czerwone domki, w których pojawią się świąteczne produkty od regionalnych wystawców.

Stałymi atrakcjami w tegorocznym Miasteczku będą: Jarmark Bożonarodzeniowy z rękodziełem, gastronomią oraz lokalnymi produktami, Szopka Bożonarodzeniowa, Ho hoho! BISTRO Ho hoho! Bar - z gorącymi grzańcami i słodkościami, choinka, dekoracje świąteczne oraz Domek Świętego Mikołaja (3-27 grudnia). Będą one dostępne przez cały okres funkcjonowania Miasteczka w godzinach jego otwarcia.

Oprócz tego, w tym roku, na mieszkańców Rzeszowa będzie czekać masa atrakcji m.in.: kino plenerowe, karaoke, Christmas DJ Party, Fire show, Bajkosfera – czyli czytanie bajek, koncerty Kolęd i Pastorałek oraz wiele innych.

Wielkie otwarcie Świątecznego Miasteczka już w najbliższą sobotę, 2 grudnia. ZOBACZ PROGRAM


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wieczór dziękczynienia z okazji 28. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Rzeszowie

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 31 maja w Katedrze.

Rzeszów

Ruszył nabór projektów w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego

RZESZÓW. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 czerwca 2019 r.

Rzeszów

Rzeszów Business Run 2019 pomoże 17-letniej Iwonie. Trwają zapisy do charytatywnego biegu

RZESZÓW. Wystartowały zapisy do 2. edycji sztafety Rzeszów Business Run 2019

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z Safran Aircraft Engines Poland

RZESZÓW. Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. odbyć w firmie praktyki i staże.

Rzeszów

Przystanek Trasy Czerwonej Nitki w Rzeszowie. Zagrają Lao Che i Baranovski

RZESZÓW. Już 15 czerwca 2019 r. o godzenie 14:00 na Rynku w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja corocznego święta krwiodawstwa.

Rzeszów

VI edycja Kongresu Business Without Limits w czerwcu w G2A Arena

Kongres BWL odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. 

Rzeszów

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu.

Rzeszów

Rzeszów wśród zwycięzców programu Lechstarter. Nad Wisłokiem powstanie Przestrzeń

Zakończyło się głosowanie w IV edycji programu Lechstarter. Rzeszów znalazł się wśród zwycięzców, co oznacza, że wkrótce nad Wisłokiem stanie specjalna instalacja.

Reklama