Rzeszów - Czwartek, 22.01.2026
Reklama

Trwa rozbudowa ul. Granicznej w Rzeszowie. Od 10 marca zamknięty fragment drogi

Dodano: 10.03.2025 r. / Redakcja

RZESZÓW. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od poniedziałku 10 marca nieprzejezdny będzie fragment ul. Granicznej od ul. Cichej w kierunku al. Powstańców Warszawy.

Utrudnienia związane są z trwającą rozbudową ul. Granicznej. Ulica ma być poszerzona, miejscami nawet do 7 metrów. Powstanie również ciąg pieszo-rowerowy i nowe oświetlenie. Zadanie to realizowane jest przez dewelopera DevelopRes, który buduje tu osiedle Nova Graniczna.


Mapka / oprac. Nat dla RESinet.pl

W związku z rozbudową ul. Granicznej, od 10 marca 2025 r. zamknięty zostanie około 200-metrowy odcinek ulicy Granicznej, od ul. Cichej w kierunku Al. Powstańców Warszawy.

Tymczasowa organizacja ruchu ma obowiązywać do 30 kwietnia br. Jest to I etap utrudnień na ul. Granicznej. Dla mieszkańców ulicy zostanie zapewniony dojazd do posesji.

II etap zamknięcia niniejszej ulicy do skrzyżowania z al. Powstańców Warszawy planowany jest od 1 maja do 30 czerwca br.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Jagiellońskiej zraniono dwie osoby nożem. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem o godz. 20.40 na ul. Jagiellońskiej.

Rzeszów

Kongres 590. List intencyjny ws. drugiej linii technologicznej w rzeszowskiej spalarni śmieci

RZESZÓW. Planowany projekt zwiększy wydajność rzeszowskiej spalarni ze 100 tys. do 180 tys. ton rocznie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Rzeszów

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października.

Rzeszów

„Nóż komandosa” dla policjanta z Rzeszowa

RZESZÓW. W zawodach, które odbyły się 5 października br. wzięło udział kilkuset mundurowych z różnych formacji z całego kraju oraz z zagranicy.

Rzeszów

Jesienna obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto opublikowało harmonogram jesiennej obwoźnej zbiórki odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych organizowanej wspólnie z MPGK-Rzeszów Sp. Z o.o.  

Rzeszów

W 24 godziny stworzą prototyp gry. W październiku kolejna edycja Game Jam Rzeszów

Już za niespełna miesiąc programiści, młodzi twórcy gier, informatycy, graficy i ludzie związani z branżą, będą mieli okazję zmierzyć swoje siły podczas kolejnej edycji Game Jam Rzeszów 2019.

Reklama