Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Trwają poszukiwania 25-latka z Rzeszowa. Od 26 listopada nie ma z nim kontaktu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie, poszukują zaginionego Damiana Jurczak, 25-letniego mieszkańca Rzeszowa.

Zaginiony w dniu 26 listopada 2018 r. około godz. 12 wyszedł z mieszkania, nie informując domowników dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodzinną.

Rysopis: wzrost około 185 cm, szczupła budowa ciała, twarz okrągła z zarostem, włosy ciemne, krótko ścięte po bokach, uszy średnie przylegające, nos średni.

Ubiór: brak informacji - przy sobie posiadał plecak oraz walizkę podróżną koloru turkusowego

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy kierować do dyżurnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr 17858 3810 lub pod telefon alarmowy 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Świąteczny Konwój Radia ZET w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z wizytą Konwoju w czwartek część ul. Słowackiego w centrum Rzeszowa będzie wyłączona z ruchu.

Rzeszów

Kolizja na rondzie przy al. Wyzwolenia. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Wczoraj rano na rondzie przy al. Wyzwolenia doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów. Okazało się, że 22 letni sprawca miał blisko 2 promile. Na szczęście nikt nie został ranny.

Rzeszów

"Sztuka pomagania nie mija". XIV Charytatywna Aukcja Obrazów już w najbliższą niedzielę

RZESZÓW. XIV Charytatywna Aukcja Obrazów ARTYŚCI DZIECIOM pod hasłem „Sztuka pomagania nie mija” odbędzie się 11.12.2022 roku w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowe atrakcje na placach zabaw przy rzeszowskich przedszkolach

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na dostawę urządzeń do zabawy, w które doposażone zostaną place zabaw przy wszystkich 44 przedszkolach w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszów ma już wszystkie tereny potrzebne do budowy nowego stadionu

RZESZÓW. Obiekt powstanie na bazie stadionu CWKS Resovii, a przetarg na jego wykonanie ma być ogłoszony jeszcze w grudniu.

Rzeszów

ALDI otwiera drugi sklep w Rzeszowie

RZESZÓW. Otwarcie we wtorek, 6 grudnia 2022 r. Dla klientów przygotowano liczne promocje. Pojawi się również foodtruck z poczęstunkiem.

Rzeszów

Wystartował sezon łyżwiarski na lodowisku w Parku Sybiraków

RZESZÓW. Ze ślizgawki przy ul. Broniewskiego można korzystać 7 dni w tygodniu. Partnerem lodowiska jest Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Świąteczny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Najpierw w Plazie, potem w Galerii Rzeszów

RZESZÓW. Na stoiskach, m.in. rękodzieło z filcu i drewna, ręcznie wykonane stroiki, wyroby gastronomiczne i świąteczne dekoracje.

Reklama