Rzeszów - Czwartek, 19.03.2026
Reklama

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku. Odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanemu

Dodano: 16.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Najpierw potrącił pieszego, później odjechał bez udzielenia mu jakiejkolwiek pomocy. Sprawcy poszukuje rzeszowska policja.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku z udziałem pieszego, do którego doszło w sobotę 11 stycznia 2020 r. około godz. 16.30 w miejscowości Wyręby.

Kierujący fordem, 66-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku Dynowa, najechał na mężczyznę. Po zdarzeniu kierujący fordem odjechał nie udzielając pomocy pieszemu, który w wyniku doznanych obrażeń zmarł.

Policjanci proszą świadków lub osoby mogące mieć wiedzę o zdarzeniu o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 8, tel 17 858 3458 lub z dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne przystanki autobusowe będą modernizowane

RZESZÓW. 77 kolejnych przystanków autobusowych zostanie przebudowanych w Rzeszowie. Staną przy nich nowe wiaty z podświetlanym rozkładem jazdy. Nowa nawierzchnia zatoczek będzie betonowa.

Rzeszów

Dodatek węglowy. Gdzie w Rzeszowie złożysz wniosek?

RZESZÓW.Od środy w Rzeszowie działa punkt, w którym przyjmowane są wnioski o wypłatę dodatku węglowego.

Rzeszów

Prace na ul. Matysowskiej wydłużone o jeden dzień

RZESZÓW. W czwartek na ul. Matysowskiej w Rzeszowie kontynuowane będą prace przy układaniu nawierzchni. W związku z tym nadal obowiązywać będzie zmieniony rozkład jazdy autobusów komunikacji publicznej.

Rzeszów

Rzeszów to MY. Oto kolejne pomysły mieszkańców na mikroinnowacje w mieście

RZESZÓW. Ogrody deszczowe, zielona wiata rowerowa i altana edukacyjna – to trzy mikroinnowacje zgłoszone przez mieszkańców Rzeszowa, które wybrano do realizacji w ramach kolejnej edycji programu „Rzeszów to MY”.

Rzeszów

Kolejna akcja znakowania rowerów w Rzeszowie

RZESZÓW. Najbliższa akcja znakowania rowerów odbędzie się 17 sierpnia. 

Rzeszów

W dniach 16 i 17 sierpnia zamknięte odcinki ul. Matysowskiej

RZESZÓW. Zaplanowany pierwotnie na 11 i 12 sierpnia ostatni etap prac przy rozbudowie ulicy Matysowskiej, został przesunięty na 16 i 17sierpnia.

Rzeszów

Święto Wojska Polskiego i piknik wojskowy w Rzeszowie

RZESZÓW. Oprócz pokazu sprzętu wojskowego i poczęstunku żołnierską grochówką na uczestników pikniku czekać będzie wiele atrakcji.

Reklama