Rzeszów - Piątek, 27.06.2025
Reklama

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności zbiegowiska i bójki. We wtorek w rejonie galerii Millenium Hall w Rzeszowie starła się grupa kilkudziesięciu pseudokibiców. Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci rozpoczęli identyfikacje osób uczestniczących w zdarzeniu. Wczoraj zatrzymali pierwszego mężczyznę, który może mieć związek ze zdarzeniem.

We wtorek po godz. 20 w rejonie galerii handlowej Millenium Hall doszło do zbiegowiska i bójki  pomiędzy pseudokibicami klubów Resovia Rzeszów i Stal Rzeszów. Policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu o godz 20.20.

W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców. Całe zajście trwało raptem 2 - 3 minuty, po czym jego uczestnicy rozbiegli się. Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci rozpoczęli identyfikację jego uczestników. Działania policjantów przyniosły pierwsze efekty.
Reklama
Wczoraj przed południem policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzewanego o udział w zdarzeniu. Dzisiaj zatrzymany mieszkaniec gminy Boguchwała usłyszy zarzut występku o charakterze chuligańskim polegającym na  udziale w zbiegowisku.

Mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która zdecyduje o zastosowaniu wobec niego środków zapobiegawczych. Policjanci intensywnie pracują nad identyfikacją pozostałych uczestników zajścia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa zbiórka na ławkę multimedialną im. redaktora Janusza Majki

RZESZÓW. Przy al. Lubomirskich w Rzeszowie stanie wyjątkowa ławka multimedialna upamiętniająca zmarłego w zeszłym roku dziennikarza Polskiego Radia Rzeszów.

Rzeszów

Kolejna podwyżka cen biletów w Rzeszowie [NOWY CENNIK]

RZESZÓW. O 25 procent zdrożeją bilety na autobusy komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Zamiast biletu 60-minutowego, wprowadzony zostanie bilet 90-minutowy.

Rzeszów

Największe bezpłatne warsztaty programistyczne "Koduj z Gigantami" w Rzeszowie już za nami

RZESZÓW. Od 3 do 25 września uczestnicy warsztatów poznali podstawy programowania i zasady bezpiecznego korzystania z sieci.

Rzeszów

Tłumy na festiwalu Karpaty na Widelcu

RZESZÓW. Nawet 15 tys. osób wzięło udział w festiwalu Karpaty na Widelcu, który odbył się w ostatni weekend w Rzeszowie – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Biegowy weekend w Rzeszowie. Wystartuje 1,5 tys. zawodników

RZESZÓW. Aż trzy imprezy biegowe odbędą się w najbliższy weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowy zbiornik na wodę pitną

RZESZÓW. Rośnie zapas wody pitnej dla Rzeszowa. MPWiK wzbogacił się o nowy zbiornik.

Rzeszów

Team Dżo zwycięzcą drugiej edycji Rzeszowskiego StartUP MIXu

RZESZÓW. Zwycięski zespół zaprezentował projekt inteligentnego kompostownika.

Reklama