Rzeszów - Niedziela, 04.05.2025
Reklama

Ulice Rycerską czeka remont

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto znalazło wykonawcę dla remontu ul. Rycerskiej. Droga powinna zostać wyremontowana w ciągu trzech najbliższych miesięcy.

Stan ul. Rycerskiej nie przedstawia się za ciekawie, a ilość przejeżdżających nią samochodów z dnia na dzień jedynie pogarsza jej stan. 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z remontem obejmującym m.in.: roboty rozbiórkowe nawierzchni i elementów ulic, roboty brukarskie oraz przełożenie chodnika.

26 lutego odbyło się otwarcie ofert. Do wykonania inwestycji zgłosiło się aż 7 firm, z czego w przypadku czterech oferta spełniała wymagania finansowe miasta, wynoszące 100 tys. zł. 18 marca zdecydowano się na wybór odpowiedniej oferty. Remontem ul. Rycerskiej zajmie się za ok. 90 tys. zł firma z Sędziszowa Młp. Inwestycja ma być gotowa w ciągu 90 dni od dnia zawarcia umowy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadek na ul. Warszawskiej. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Na ul. Warszawskiej w Rzeszowie doszło do zderzenia peugeota z citroenem. Ranna została jedna osoba, pasażerka citroena. Kobieta trafiła do szpitala.

Rzeszów

Najciekawsze reklamy z całego świata na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Jedyny w Polsce seans, podczas którego można oglądać najciekawsze reklamy z całego świata. Nadchodzi 23. edycja wydarzenia pn. „ADventure – Nocne spotkanie z reklamą” organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Brief z...

Rzeszów

VII Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy. Świąteczne produkty, rodzinne warsztaty i występy artystyczne

RZESZÓW. W Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę. niedzielę. Uczestnicy będą mogli zakupić świąteczne wyroby rękodzielnicze i produkty spożywcze od obecnych wystawców, jak również wziąć udział w rodzinnych warsztatach oraz obejrzeć występy artystyczne.

Rzeszów

Rzeszowscy "komandosi" w szpitalu przy Lwowskiej. Obdarowali dzieci prezentami

RZESZÓW. W niecodziennej akcji wzięli udział rzeszowscy kontrterroryści. Zjeżdżali na linach z dachu Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, żeby przekazać dzieciom mikołajkowe prezenty. Pomagał im w tym robot pirotechniczny.  

Rzeszów

W przyszłym roku polecimy z Rzeszowa do Hiszpani

RZESZÓW/JASIONKA. Od 3 kwietnia 2024 roku Ryanair uruchamia loty z Jasionki do hiszpańskiego miasta Alicante. Trasę będą obsługiwały Boeingi 737-800.

Rzeszów

Dwa nowe lodowiska w Rzeszowie. Będą zadaszone i oświetlone

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia powstają dwa nowe, kryte lodowiska. Większe budowane jest już w miejscu starej ślizgawki, przy ul. Wyspiańskiego. Kolejne stanie nad zalewem na Wisłoku.

Rzeszów

Rzeszowski Dom Kultury. Ruszają zapisy na zimowe półkolonie

RZESZÓW. W środę, 6 grudnia startują zapisy na zimowe półkolonie dla dzieci, które odbędą się w dwunastu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta. Liczba miejsc ograniczona.

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko na rynku już otwarte [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Rzeszowski rynek zyskał prawidziwie świąteczny klimat. Wczoraj odbyło się otwarcie Światecznego Miasteczka. Najważniejszym elementem wydarzenia było uroczyste włączenie iluminacji świetlnych i światełek na choince. Zobaczcie zdjęcia.

Reklama