Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Urząd Marszałkowski przechodzi na pracę zdalną

Dodano: 25.01.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od wtorku, 25 stycznia 2022 r. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego wprowadza pracę zdalną. W związku z tym zmieniają się zasady przyjmowania mieszkańców, którzy chcą załatwić swoje sprawy w urzędzie.

Wszystkie dokumenty będzie można składać w siedzibie głównej w budynku przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 oraz w budynku przy ul. Lubelskiej 4, w holu na parterze, gdzie będzie można otrzymać potwierdzenie wpływu dokumentacji do urzędu.

Wyznaczono także specjalne miejsca, w których mieszkańcy będą mogli spotkać się z urzędnikami. Urząd zachęca do wcześniejszego umawiania się na spotkanie (telefonicznie lub mailowo) z pracownikami poszczególnych departamentów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZ

RZESZÓW, POLSKA. Połączenia będą odbierać konsultanci Narodowego Funduszu Zdrowia i Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.

Rzeszów

Rzeszów bez zgody MSWiA na dalsze poszerzanie. Ratusz: „nie składamy broni”

RZESZÓW. "Cały czas będziemy walczyć. Nie składamy broni” – wyjaśnia rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Rzeszów

Wypadek na A4 w pobliżu węzła Rzeszów-Wschód. Utrudnienia na pasie w kierunku Przemyśla

RZESZÓW. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca tira, którego przewieziono do szpitala.

Rzeszów

Ratusz zwiększy środki na organizację Dni Osiedli?

RZESZÓW. Docelowo kwota 9 tys. zł miałaby być zwiększona do 15 tys. zł.

Rzeszów

Amerykańscy wolontariusze przyjechali do Rzeszowa

RZESZÓW. Już 15 lipca 2019 roku w Rzeszowie wystartuje XXIX Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”. 

Rzeszów

Czołowe zderzenie w Medyni Głogowskiej. Nie żyje 54-latek

MEDYNIA GŁOGOWSKA. Do szpitala trafiła cztery osoby jadące peugeotem.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej pracują nad bezzałogowymi samolotami

RZESZÓW. Prace prowadzone są na zlecenie Europejskiej Agencji Obrony.

Rzeszów

Okradała dom, w którym pracowała jako opiekunka. Wpadła przez kamerę

GŁOGÓW MŁP. Od kiedy rozpoczęła pracę, z domu zginęło ponad 30 tys. złotych.

Reklama