Rzeszów - Środa, 30.04.2025
Reklama

Uszkodził 17 samochodów na Nowym Mieście. Usłyszał 3 zarzuty

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 3 zarzuty usłyszał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który uszkodził 17 samochodów zaparkowanych na kilku parkingach na osiedlu Nowe Miasto. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku marca rzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilkunastu aut stojących na parkingu sklepu meblowego Agata Meble przy al. Powstańców Warszawy.

Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze potwierdzili, że kilkanaście pojazdów ma uszkodzone zderzaki oraz klapy bagażnika. Niektóre miały poobrywane lusterka, inne powyrywane tablice rejestracyjne.

Policyjni technicy przeprowadzili oględziny uszkodzonych pojazdów oraz ślady mogące pomóc w identyfikacji sprawcy uszkodzeń.

Po kilku dniach, policjantom udało się ustalić podejrzanego. To 33 letni mieszkaniec Rzeszowa. Okazało się, że łącznie uszkodził 17 aut zaparkowanych na trzech różnych parkingach na Nowym Mieście. W środę mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do winy i przeprosił za swoje zachowanie.

33-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał trzy zarzuty. Wszystkie dotyczyły umyślnego uszkodzenia mienia. Policjanci, na poczet przyszłej kary, zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 6 tysięcy złotych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, ile zebrano podczas tegorocznej kwesty. Środki trafią m.in. do schroniska kobiet w Racławówce

RZESZÓW. W kweście organizowanej przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie udało się zebrać ponad 160 tys. zł.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Aktualnie brak utrudnień. Ruch na obu ulicach odbywa się normalnie.

Rzeszów

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

RZESZÓW. W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys.

Rzeszów

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie.

Rzeszów

Dzień Pluszowego Misia z Fundacją Mam Marzenie. Zebrane maskotki, gry i zabawki trafią do szpitali

RZESZÓW, PODKARPACIE. Pluszaki będzie można oddawać m.in. w klasztorze o. Dominikanów w Rzeszowie.

Rzeszów

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

RZESZÓW. Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10.

Rzeszów

Trzy wypadki z udziałem pieszych na ulicach Rzeszowa. Doszło do nich niemal w tym samym czasie

RZESZÓW. Do wszystkich trzech wypadków doszło niemal o jednej porze, pomiędzy 16.10 a 16.40.

Reklama