Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Uszkodził biletomat w autobusie MPK. Poszukuje go policja

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie biletomatu mobilnego w autobusie MPK o numerze bocznym 807 i prosi o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę.

Policjanci z Głogowa Małopolskiego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia przez nieustalonego sprawcę biletomatu mobilnego. Do uszkodzenia doszło 27 grudnia 2019 r. około godz. 8.30 w autobusie linii 22, o numerze bocznym 807, na odcinku między przystankami "Świlcza Osiedle", a  "Świlcza Nowy Dwór". Straty oszacowano na ponad 6 tys. zł. Po zdarzeniu sprawca opuścił autobus na przystanku "Krakowska Dworzysko".

Po analizie monitoringu, ustalono że podejrzany ubrany był w zieloną czapkę, czarną kurtkę z kapturem, niebieską bluzę z kapturem, niebieskie spodnie jeansowe oraz czarne buty sportowe.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim, przy ul. Wincentego Witosa 10A, osobiście - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie pod nr 17 858 3374.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa rozbudowa Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Szkoła przy ul. Hetmańskiej powiększy się o nową część, w której znajdą się pracownie do nauki przedmiotów technicznych i ogólnokształcące.

Rzeszów

W Stobiernej pijany kierowca tira wjechał w dwa samochody i uciekł

RZESZÓW. Trzy lata więzienia grozi kierowcy ciężarowej scanii, który będąc pod wpływem alkoholu, doprowadził do zderzenia z dwoma pojazdami, a następnie odjechał w miejsca zdarzenia.

Rzeszów

Jesienna zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Samochody MPGK zaparkują w kilkunastu punktach miasta. Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie oddać m.in. zużyte baterie, opakowania po farbach i lakierach, żarówki czy środki ochrony roślin.

Rzeszów

Policyjna eskorta rodzącej kobiety do szpitala w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci z Sokołowa Małopolskiego podjęli niecodzienną interwencję. Eskortowali do rzeszowskiego szpitala rodząca kobietę. Dzięki pomocy funkcjonariuszy, przyszła mama szybko i bezpiecznie dotarła na miejsce.

Rzeszów

Mini-park na os. Pobitno otrzymał nazwę „Bielefeld”

RZESZÓW. „Ogród kieszonkowy Bielefeld” – tak oficjalnie nazywa się teraz mini park przy ul. Kurpiowskiej na rzeszowskim osiedlu Pobitno.

Pola Nadziei

Zasadzą żonkile, aby pomóc podopiecznym Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

RZESZÓW. Już po raz piąty Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci bierze udział ogólnopolskiej inicjatywie „Pola Nadziei”. Inauguracja tegorocznej akcji odbędzie się 9 października w Parku Papieskim.

Rzeszów

Policjanci rozpoczęli pracę w nowym komisariacie na osiedlu Kotuli

RZESZÓW. Kilkanaście dni trwały prace związane z przeniesieniem się policjantów i pracowników cywilnych do nowego budynku Komisariatu Policji II w Rzeszowie przy ulicy Wołyńskiej 1.

Rzeszów

Przebudowywany odcinek ul. Załęskiej ma być gotowy jeszcze w tym miesiącu

RZESZÓW. Postępują prace przy przebudowie 700-metrowego fragmentu ul. Załęskiej w Rzeszowie. Inwestycja o wartości 6,2 mln zł ma być gotowa pod koniec października br.

Reklama