Rzeszów - Piątek, 13.03.2026
Reklama

Utrudnienia na ul. Cieplińskiego. Potrącono pieszego

Dodano: 15.02.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci pracują na miejscu wypadku przy ulicy Cieplińskiego w Rzeszowie. Kierująca renaultem na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła mężczyznę. Ranny pieszy został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło przed godziną 9. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca renaultem, jadąc lewym pasem ruchu ulicy Cieplińskiego w kierunku ulicy Lisa Kuli, zmieniając pas na środkowy, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła mężczyznę. 79-letni mieszkaniec Rzeszowa przechodził z lewej strony na prawą.

Ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Pieszy i kierująca byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci. Zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku ulicy Lisa Kuli. Utrudnienia potrwają do nawet do godz. 12.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ciągnik przygniótł 50-letniego kierowcę. W akcji śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przygnieciony przez ciągnik. Ranny mężczyzna śmigłowcem został przewieziony do szpitala.

Rzeszów

Ruszył remont drogi przy rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Rozpoczął się długo wyczekiwany remont ul. Geodetów przy CH Plaza Rzeszów. Roboty potrwają do piątku 20 sierpnia 2021 r. W tym czasie ul. Geodetów wzdłuż budynku centrum handlowego, aż do ul....

Rzeszów

W niedzielę piknik z okazji Święta Wojska Polskiego

RZESZÓW. Na parkingu PUW staną m.in.: Kołowe Transportery Opancerzone „Rosomak”, Ciężki Kołowy Pojazd Ewakuacji i Ratownictwa Technicznego, nie zabraknie także pokazu broni przeciwpancernej oraz przeciwlotniczej.

Rzeszów

W Rzeszowie pojawią się pojemniki na elektrośmieci. Gdzie będą zlokalizowane?

RZESZÓW. Już wkrótce w mieście pojawi się ponad 30 charakterystycznych, czerwonych pojemników na elektrośmieci. 

Rzeszów

Teatr im. Wandy Siemaszkowej wyda banknot z podobizną swojej patronki

RZESZÓW. Od 21 sierpnia będzie można nabyć banknot 0 Euro z podobizną Wandy Siemaszkowej, patronki rzeszowskiego teatru przy ul. Sokoła. Nakład jest ograniczony. 

Rzeszów

Nowy ogród kieszonkowy w Rzeszowie jeszcze w tym roku

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zapowiedział utworzenie kolejnego ogrodu kieszonkowego w Rzeszowie. Powstanie w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta.

Rzeszów

Fernando Gaviria wygrał trzeci etap Tour de Pologne

RZESZÓW. Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates) wygrał trzeci etap 78. Tour de Pologne, prowadzący z Sanoka do Rzeszowa. L

Rzeszów

W sobotę na Podpromiu zlot samochodowy w szczytnym celu

RZESZÓW. Podczas imprezy zbierane będą datki na pomoc dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Organizatorem akcji jest Rada Młodzieży Rzeszowa.

Reklama