Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Utrudnienia na ul. Kopisto. Trwa wymiana nawierzchni

Dodano: 07.11.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Trwa wymiana nawierzchni na ul. Kopisto. Prace mają zostać zakończone do jutra.

Na kierowców przejeżdżających ul. Kopistą czekała dzisiaj niemiła niespodzianka. Na odcinku trwa wymiana nawierzchni, przez co ruch w stronę Al. Rejtana z dwóch pasów został ograniczony do jednego.

„Kładziona jest nowa nakładka. Jutro już remont się zakończy” – informuje Agnieszka Siwak Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Ponadto w ratuszu słyszymy, że utrudnienia na drodze pomiędzy Millenium Hall i budynkiem Uniwersytetu Rzeszowskiego wystąpią jedynie dzisiaj. Jutro ruch ma się odbywać normalnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zbliża się szósta edycja Kongresu 590

​RZESZÓW. Szósta edycja Kongresu 590 zagości na Podkarpaciu. W planach wręczenie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz debaty eksperckie.

Rzeszów

W nocy z soboty na niedzielę cofniemy zegarki

Znów czeka nas przestawianie zegarków. W związku ze zmianą czasu na zimowy, w nocy z soboty na niedzielę cofniemy je o godzinę.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie nawiązują współpracę

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie oraz porozumienie w sprawie patronatu honorowego.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki w zalewie nad Wisłokiem. Policja ustala tożsamość

RZESZÓW. Policjanci i prokurator pracują na miejscu znalezienia ludzkich zwłok w rejonie zalewu nad Wisłokiem. Prawdopodobnie to ciało mężczyzny.

Rzeszów

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

RZESZÓW. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom. 

Rzeszów

Będą podwyżki dla urzędników miejskich?

RZESZÓW. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta poruszony został temat podwyżek dla zarabiających najniższą krajową rzeszowskich pracowników samorządowych. Szczególną uwagę zwrócono na płace pracowników żłobków.

Rzeszów

Rzeszów z największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych. Prezydent: "chcemy podwyższać ten wskaźnik"

RZESZÓW. Według badań Obserwatorium Polityki Miejskiej Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, dotyczących terenów zieleni w największych polskich miastach, Rzeszów cechuje się największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych.

Reklama