Rzeszów - Piątek, 20.02.2026
Reklama

Utrudnienia na ul. Kopisto. Trwa wymiana nawierzchni

Dodano: 07.11.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Trwa wymiana nawierzchni na ul. Kopisto. Prace mają zostać zakończone do jutra.

Na kierowców przejeżdżających ul. Kopistą czekała dzisiaj niemiła niespodzianka. Na odcinku trwa wymiana nawierzchni, przez co ruch w stronę Al. Rejtana z dwóch pasów został ograniczony do jednego.

„Kładziona jest nowa nakładka. Jutro już remont się zakończy” – informuje Agnieszka Siwak Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Ponadto w ratuszu słyszymy, że utrudnienia na drodze pomiędzy Millenium Hall i budynkiem Uniwersytetu Rzeszowskiego wystąpią jedynie dzisiaj. Jutro ruch ma się odbywać normalnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pomnik płk. Cieplińskiego odsłonięty

RZESZÓW. W ub. sobotę, w dniu urodzin płk Łukasza Cieplińskiego, odsłonięto jego popiersie. Pomnik stanął na terenie dowództwa 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej przy ul. Lwowskiej 4.

Rzeszów

Zatrzymani za kradzieże w drogerii

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzieże w jednej z rzeszowskich drogerii. 

Rzeszów

Na os. Pobitno trwa budowa nowoczesnego zbiornika na wodę pitną

RZESZÓW. MPWiK buduje nowoczesny zbiornik wody pitnej przy ulicy Morgowej na osiedlu Pobitno. Inwestycja ma być gotowa w sierpniu 2022 r.

Rzeszów

Na łączniku ulic Kopisto i Wierzbowej układają już asfalt

RZESZÓW. Jeżeli pogoda dopisze, do końca przyszłego tygodnia, drogowcy powinni zakończyć układanie asfaltu na budowanym łączniku ulic Kopisto i Wierzbowej.

Rzeszów

Aquapark w Rzeszowie. Zakończyły się konsultacje rynkowe

RZESZÓW. 13 firm wzięło udział w konsultacjach rynkowych dotyczących budowy aquaparku w Rzeszowie. Decyzja o lokalizacji inwestycji ma zapaść jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Zatrzymani za kradzież "na kolec"

RZESZÓW. Dwóch obywateli Gruzji usłyszało zarzut kradzieży pieniędzy. Mężczyźni działali tzw. metodą "na kolec", przecinając oponę w samochodzie pokrzywdzonego.

Rzeszów

Rzeszów ma Architekta Miasta. To pierwsze takie stanowisko w stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. Janusz Sepioł, architekt, urbanista i historyk sztuki będzie pierwszym rzeszowskim Architektem Miasta. Prezydent Fijołek właśnie przedstawił go mieszkańcom. 

Rzeszów

Policyjny pościg ulicami Rzeszowa. 20-latek pędził 142 km/h

RZESZÓW. O 92 km/h dozwoloną prędkość przekroczył kierowca bmw wczoraj na ul. Sikorskiego. 20-latek zignorował sygnały drogówki i próbował uciec. W wyniku pościgu ulicami miasta mężczyzna został zatrzymany.

Reklama