Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Maczka i Siemieńskiego. Możliwe opóźnienia autobusów MPK

Dodano: /

Przebudowa skrzyżowania ul. Maczka i Siemieńskiego / fot. Archiwum RESinet.pl
Przebudowa skrzyżowania ul. Maczka i Siemieńskiego / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W nocy z 23 na 24 czerwca na przebudowywanym skrzyżowaniu ulic Maczka i Siemieńskiego wystąpią utrudnienia w ruchu. Układana będzie ostatnia warstwa nawierzchni.

Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w nocy z poniedziałku na wtorek (23/24 czerwca br.) w obrębie skrzyżowania ul. Maczka i Siemieńskiego, będzie układana asfaltowa warstwa ścieralna. W związku z tym wystąpią utrudniania w ruchu. Dopuszczalny będzie tylko ruch autobusów. „Z uwagi na krótkotrwałe zamknięcie przejazdu mogą pojawić się zaburzenia w punktualności kursowania autobusów” – czytamy w komunikacie ZTM.

Przebudowa skrzyżowania ulic Maczka i Siemieńskiego to inwestycja realizowana w ramach budowy Wisłokostrady.

Reklama

Od 7 kwietnia na ww skrzyżowaniu obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. Wyłączona została sygnalizacja świetlna, a ruch przez dotychczasowe skrzyżowanie odbywa się wyłącznie wzdłuż ul. Siemieńskiego. Nie ma możliwości wjazdu i wyjazdu ze skrzyżowania od strony ul. Gen Maczka.

Zgodnie z zapowiedziami Prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka, wykonawca robi wszystko, aby do końca czerwca zakończyć prace przy I etapie budowy Wisłokostrady i udostępnić dla ruchu nowy Most Załęski, przebudowane skrzyżowanie ulic Siemieńskiego i Gen. Maczka oraz nowy odcinek ul. Ciepłowniczej wraz z rondem.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nielegalny tytoń i papierosy przechwycone w Rzeszowie. 51-latek usłyszał zarzuty

RZESZÓW. W trakcie przeszukania zabezpieczono prawie 64 kg nielegalnego tytoniu oraz ponad 16 tys. sztuk pojedynczych papierosów.

Rzeszów

Kolejna inwestycja w rejonie hali Podpromie. Powstanie 113 lokali mieszkalnych [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Capital Towers Residence - oto nazwa ośmiokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, który znajdzie się przy skrzyżowaniu ulicy Lenartowicza i ul. Podpromie.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Rzeszów

Koduj z Gigantami! Piąta edycja darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor...

Reklama