Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Uwaga kierowcy! 3 stycznia utrudnienia na ul. Jana Pawła II

Dodano: 02.01.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. 3 stycznia na ul. Jana Pawła II wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Utrudnienia spowodowane są budową kanalizacji deszczowej.

W rejonie skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Herbową w czwartek (3 stycznia) wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, przez co kierowcy podróżujący tą drogą mogą spodziewać się utrudnień.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu wynika z rozpoczęcia budowy kanalizacji deszczowej.

Utrudniania dotyczyć będą również autobusów miejskich przejeżdżających przez ul. Jana Pawła II, przez co pasażerowie mogą spodziewać się opóźnień.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Żona zleciła zabójstwo swojego męża. Sprawą zajmuje się CBŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Powodem takiego zachowania miał być wieloletni konflikt rodzinny.

Rzeszów

Wypadek na A4. Zablokowany pas ruchu w kierunku Krakowa

RZESZÓW. Na odcinku autostrady A4 pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Młp. doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 

Rzeszów

Jedna ze świątecznych iluminacji ma szansę zostać w mieście na dłużej

RZESZÓW.  Miasto negocjuje z formą Multidekor wykup napisu.

Rzeszów

Policjantki wsparły „Rzeszowski Klub Amazonek. Na konto stowarzyszenia wpłynęło 12 tys. zł

RZESZÓW. „Kobiety Kobietom” - kalendarz na 2020 rok - podbił serca darczyńców z całej Polski.

Rzeszów

Z Rzeszowa polecimy do Gdańska i Zadaru [ROZKŁAD LOTÓW]

RZESZÓW. Rejsy między Rzeszowem a Gdańskiem zaplanowano w dniach od 25 kwietnia do 26 września. 

Rzeszów

Policjant z Rzeszowa z ministerialnym orderem za oddawanie krwi

RZESZÓW. Odznaczenie „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu” otrzymują krwiodawcy, którzy oddali co najmniej 20 litrów krwi.

Rzeszów

Tragiczny wypadek przy ul. Okulickiego. Mężczyznę przygniótł wózek widłowy

RZESZÓW. Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6.00. 60-latek zmarł.

Rzeszów

Walka o parking trwa. Ratusz skieruje sprawę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego

RZESZÓW. Decyzją sejmiku województwa podkarparpackiego parking dla pojazdów przewożących odpady niebezpieczne znajdzie się przy ul. Ciepłowniczej.

Reklama