Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

Dodano: 14.05.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej przy moście Karpackim, w piątek (14 maja) na al. Powstańców Warszawy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Czasowo zamknięty zostanie skrajny pas ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Podwisłocze do zapory.

Utrudnienia wystąpią w godz. 9:00 – 14:00. W tym czasie będzie trwał rozładunek konstrukcji kładki rowerowej. Konstrukcja w najbliższych dniach będzie montowana przy moście Karpackim.

W Rzeszowie trwa budowa trzech kładek rowerowych. Powstają one przy mostach: Lwowskim, Narutowicza i Karpackim (zapora). Łączny koszt budowy kładek to ponad 11 mln zł. Kładki mają być gotowe latem 2021 roku. Inwestycja jest dofinansowana ze środków unijnych.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Fałszywe telefony dotyczące zapłaty za przesyłkę. Dzwonią w imieniu pracowników lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie ostrzega przed fałszywymi telefonami. 

Rzeszów

Zegar z 10-metrową tarczą przy al. Rejtana?

RZESZÓW. Temat zostanie rozstrzygnięty podczas sesji radnych.

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie całkowicie nowy i kryty skatepark? Są takie plany

RZESZÓW. Oficjalnym powodem braku zadaszenia nad obiektem przy ul. Podpromie są wysokie koszty jego montażu.

Rzeszów

Marcin Możdżonek kończy przygodę z Asseco Resovią. Powód: przedłużająca się kontuzja

RZESZÓW. Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów, Marcin Możdżonek nie będzie już występował w rzeszowskim klubie.

Rzeszów

Biuro Rady Miasta Rzeszowa przenosi się na ul. Bożniczą

RZESZÓW. Radni zaczną w nim pracę najprawdopodobniej od kwietnia.

Rzeszów

Świąteczna choinka zniknęła z płyty Rynku. Trwa demontaż iluminacji

RZESZÓW. Iluminacje świąteczne powoli znikają z przestrzeni miejskiej.

Rzeszów

Podziemne przejście na Dworcu PKP otwarte. Póki co można nim dojść na dwa nowe perony

RZESZÓW.  Od wczoraj na stacji Rzeszów Główny podróżni korzystają z dwóch nowych peronów.

Reklama