Rzeszów - Środa, 15.10.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! Zamknięty fragment drogi w Malawie

Dodano: 06.10.2025 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. W związku z pracami drogowymi, przez dwa dni nieprzejezdny będzie odcinek drogi powiatowej nr 1396R w Malawie.

Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie, droga powiatowa nr 1396R w miejscowości Malawa będzie zamknięta na odcinku od numeru domu 397 (pętla autobusowa) do numeru domu 473.

Utrudnienia w ruchu wystąpią w poniedziałek i wtorek (6 i 7 października 2025 r.) w godzinach od 9:00 do 14:00. - W tym czasie ruch pojazdów na wskazanym odcinku będzie niemożliwy – zaznacza Dominika Kosior, rzecznik prasowy Powiatu Rzeszowskiego i dodaje, że ostateczny czas wykonania robót jest uzależniony od warunków pogodowych.

Zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1396R Rzeszów (Wilkowyja) – Malawa – Wola Rafałowska – Chmielnik w km 3+290 do 4+280 w miejscowości Malawa” obejmuje przebudowę blisko 1-kilometrowego odcinka drogi wraz z odwodnieniem. Wykonawcą inwestycji jest wyłonione w przetargu Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wyjątkowa nagroda dla Rzeszowa. Konrad Fijołek: To jeden z bardziej historycznych momentów w dziejach miasta

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek odebrał z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy, dekret o nadaniu tytułu Miasta-Ratownika. 

Rzeszów

Rzeszów gotowy na zimę. O dobry stan dróg i chodników zadba 114 maszyn

RZESZÓW. 114 maszyn, w tym m.in. 17 pługoposypywarek oraz ponad 30 ciągników jest gotowych, aby zadbać o zimowe utrzymanie ulic i chodników w Rzeszowie. Zabezpieczono również sól i piasek do posypywania dróg.

Rzeszów

Troje pieszych potrąconych w Rzeszowie i Jasionce. Policja apeluje o ostrożność

RZESZÓW. Na szczęście żadna z poszkodowanych osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. 

Rzeszów

Rozbudowa ul. Matysowskiej dobiega końca

RZESZÓW. W ciągu najbliższych dni mają zakończyć się prace przy rozbudowie ul. Matysowskiej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Będzie jeszcze więcej drzew w Rzeszowie. Trwają jesienne nasadzenia

RZESZÓW. Ponad 500 nowych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach jesiennych nasadzeń. Sadzone są m.in. buki pospolite, dęby szypułkowe, graby pospolite, lipy drobnolistne, klony pospolite i jawory. 

Rzeszów

#AutobusCiepła powraca na ulice Rzeszowa

RZESZOW. 15 listopada 2022 r. wystartowała tegoroczna akcja pod hasłem #AutobusCiepła. Osoby bezdomne i potrzebujące mogą skorzystać z darmowych ciepłych posiłków, wydawanych ze specjalnego autokaru. Akcja potrwa do połowy marca 2023 r.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa ulicy Zygmunta I Starego

RZESZÓW. Wcześniej niż zakładano zakończyły się prace przy rozbudowie ul. Zygmunta I Starego na rzeszowskim osiedlu Wilkowyja. Drogę poszerzono do sześciu metrów, wybudowano także chodniki i ścieżkę rowerową.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczął się nabór wniosków o preferencyjny zakup węgla

RZESZÓW. Węgiel będzie dystrybuować Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Wnioski będą przyjmowane do 2 grudnia.

Reklama