Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

Dodano: 06.06.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. - W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego. Zmiany, które miały zostać wprowadzone w piątek – 06.06.2025 r i w poniedziałek – 09.06.2025 zostają przesunięte o tydzień – poinformował Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Oto nowy harmonogram zmian organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego:

- W piątek – 13.06.2025 r. o godz. 18:00 rozpoczną się prace na części al. Armii Krajowej. Będą one polegały na frezowaniu istniejącej nawierzchni oraz układaniu nowej warstwy bitumicznej. W czasie ich trwania będą utrudnienia w ruchu na odcinku wschodnim al. Armii Krajowej, mniej więcej od wysokości salonu samochodowego Forda do skrzyżowania z ul. Powstańców Listopadowych. Na tym odcinku wprowadzone zostanie zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu. Utrudnienia zakończą się w sobotę (14.06.2025 r.) ok. godz. 19.

- W poniedziałek (16.06.2025 r.) w obrębie skrzyżowani al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Odcinek al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego (strona południowo-zachodnia) zostanie zamknięty dla ruchu rowerowego i pieszego. Te utrudnienia potrwają do końca sierpnia 2025 r. W tym czasie ruch pieszych i rowerzystów będzie odbywał się po drugiej stronie – wschodniej al. Armii Krajowej.



Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Seniorka z Rzeszowa straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych, chciała pomóc wnukowi

RZESZÓW. 77-letnia mieszkanka Rzeszowa padła ofiarą oszusta. Kobieta straciła oszczędności i biżuterię o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Rzeszów

Nie będzie strajku MPK. Jest porozumienie

RZESZÓW. Konrad Fijołek: Chciałbym przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców, że strajku nie będzie, udało się osiągnąć porozumienie.

Rzeszów

Nowa apteka całodobowa w Rzeszowie

RZESZÓW. Obecnie na terenie Rzeszowa w systemie całodobowym działają trzy apteki: na ul. Podchorążych 1, al. Rejtana 65 oraz nowa, na ul. Szopena 2.

Rzeszów

Tragedia na torach w Rzeszowie. Pociąg potrącił starszą kobietę

RZESZÓW. Wczoraj, na torach przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie, szynobus śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Policjanci ustalają tożsamość zmarłej i okoliczności wypadku.

Rzeszów

Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Wpadł na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Zatrzymany mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Centrum TUTU uroczyście otwarte [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W sobotę, 8 października w rzeszowskiej Plazie odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU. 

Rzeszów

ZTM wznawia sprzedaż biletów łączonych "Autobus + Autobus"

RZESZÓW. Od 7 października 2022 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wznawia sprzedaż biletów zintegrowanych „Autobus + Autobus”.

Rzeszów

Miał 3,2 promila, jechał całą szerokością jezdni. Zatrzymała go policjantka po służbie

RZESZÓW. 49-letniemu mieszkańcowki powiatu rzeszowskiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama