Rzeszów - Czwartek, 31.07.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. - W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego. Zmiany, które miały zostać wprowadzone w piątek – 06.06.2025 r i w poniedziałek – 09.06.2025 zostają przesunięte o tydzień – poinformował Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Oto nowy harmonogram zmian organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego:

- W piątek – 13.06.2025 r. o godz. 18:00 rozpoczną się prace na części al. Armii Krajowej. Będą one polegały na frezowaniu istniejącej nawierzchni oraz układaniu nowej warstwy bitumicznej. W czasie ich trwania będą utrudnienia w ruchu na odcinku wschodnim al. Armii Krajowej, mniej więcej od wysokości salonu samochodowego Forda do skrzyżowania z ul. Powstańców Listopadowych. Na tym odcinku wprowadzone zostanie zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu. Utrudnienia zakończą się w sobotę (14.06.2025 r.) ok. godz. 19.

- W poniedziałek (16.06.2025 r.) w obrębie skrzyżowani al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Odcinek al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego (strona południowo-zachodnia) zostanie zamknięty dla ruchu rowerowego i pieszego. Te utrudnienia potrwają do końca sierpnia 2025 r. W tym czasie ruch pieszych i rowerzystów będzie odbywał się po drugiej stronie – wschodniej al. Armii Krajowej.



Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na osiedlu Biała powstaje ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa czterech nowych ogrodów kieszonkowych w Rzeszowie. Jeden z nich powstaje w rejonie placu zabaw i terenu rekreacyjnego przy ul. Karola Wojtyły na osiedlu Biała. Pojawią się w nim m.in....

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek na aplikację w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci sprawdzili 28 taksówek świadczących usługi przewozowe „na aplikację”. Ujawniono 8 wykroczeń.

Rzeszów

Inauguracja IX edycji cyklu wykładów pn. „Wielkie pytania w nauce”

RZESZÓW. Wykład dr hab. prof. Katarzyny Kłosińskiej oraz prof. dr hab. Ryszarda Koziołka zainauguruje IX edycji cyklu wykładów pn. „Wielkie pytania w nauce”, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami w rzeszowskim MOPS

RZESZÓW. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie wprowadził w swoich placówkach kilka nowości, które mają pomóc osobom z niepełnosprawnościami w załatwieniu swoich spraw.

Rzeszów

Blisko 14 mln zł będzie kosztować modernizacja budynku III LO w Rzeszowie. Szkoła wejdzie „na zupełnie inny poziom”

RZESZÓW. - Musimy przenieść historyczny budynek w XXI wiek, żeby zapewnić młodzieży odpowiednie warunki kształcenia – mówił o modernizacji budynku III LO, Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, podczas podpisania umową z wykonawca inwestycji.

Rzeszów

Przysięga terytorialsów w Rzeszowie. Defilada, pokaz sprzętu i utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższą sobotę ochotnicy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej złożą przysięgę przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Oko na Miasto. Ostatni w tym sezonie spacer miejski z przewodnikiem

„Pobitno - wieś, miejsce bitwy, rzeszowskie osiedle” – pod takim tytułem odbędzie się ostatnia w tym roku przechadzka po Rzeszowie z przewodnikiem. Po wschodniej części miasta oprowadzał będzie Adam Napiórkowski.

Reklama