Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Uwaga! Ważna informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej w Rzeszowie

Dodano: /

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. W związku z koniecznością aktualizacji systemów informatycznych Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w najbliższy piątek i w sobotę pasażerowie muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Jak poinformował ZTM, w piątek (23.05), o godz. 16:00 rozpocznie się uaktualnienie systemów informatycznych, która potrwa do soboty (24.05) do godz. 24:00.

W związku z aktualizacją Punkty Obsługi Podróżnego w dniu 23 maja będą czynne do godz. 15:30, a w dniu 24 maja będą nieczynne.

W trakcie trwania prac informatycznych nastąpi także przerwa w dostępie do zakupu biletów okresowych poprzez sklep internetowy oraz w biletomatach. Mogą pojawić się problemy ze skasowaniem biletu z elektronicznej portmonetki.

W czasie aktualizacji, zlokalizowane przy przystankach tablice z rozkładem jazdy, strona einfo.erzeszow.pl oraz aplikacje MyBus i Google będą wyświetlały jedynie informacje o rozkładowych czasach odjazdów z przystanków, natomiast nie będą wyświetlały rzeczywistych odjazdów autobusów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Remont wiaduktu na ul. Batorego. Zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Ustalono, że w okolicy skrzyżowania ul. Chocimskiej i Żółkiewskiego powstanie tymczasowa pętla autobusowa.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc „wstępnie” rezygnuje z wyborów do Sejmu. Ostateczna decyzja zapadnie w piątek

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc odniósł się do medialnych doniesień ws. ewentualnej rezygnacji z wyborów do Sejmu. 

Rzeszów

Połączenie al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą coraz bliżej realizacji

RZESZÓW. Projekt połączenia al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą jest już prawie gotowy.

Rzeszów

Policjanci sprawdzali miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych

RZESZÓW, PODKARPACIE. Kolejna edycja działań zaplanowana jest na wrzesień.

Rzeszów

Odpowiedź marszałka kluczem do rozpoczęcia budowy połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską

RZESZÓW. Trwa projektowanie połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską.

Rzeszów

21-krotny uczestnik imprezy zwycięża 28. Rajd Rzeszowski

RZESZÓW. Zwycięzcą 28. Rajdu Rzeszowskiego został Grzegorz Grzyb pilotowany przez Roberta Hundlę.

Rzeszów

27 wiat przystankowych do wymiany. Kolejnych 29 zatok wymaga przebudowy

RZESZÓW. Prace mają się zakończyć do 30 listopada 2020 roku.

Rzeszów

ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie. W Rzeszowskim oddziale prawa do zasiłku pozbawiono 299 osób

RZESZÓW. Łącznie, kwota obniżonych i cofniętych świadczeń chorobowych od stycznia do końca czerwca tego roku, wyniosła 104,2 mln zł w skali kraju.

Reklama