Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

VI edycja Kongresu Business Without Limits w czerwcu w G2A Arena

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
VI edycja Kongresu Business Without Limits (Kongres BWL), wydarzenie, które ma na celu stworzenie przestrzeni do rozmów na tematy gospodarcze, odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. Podczas kongresu odbędzie się Gala z okazji 3 rocznicy obiektu G2A Arena.

– Już za cztery tygodnie w najnowocześniejszym centrum kongresowym w południowo-wschodniej Polsce po raz szósty dojdzie do integracji przedstawicieli biznesu, nauki, polityki i samorządu. Opiniotwórcze i międzynarodowe grono prelegentów w dniach 13 i 14 czerwca będzie debatować o istotnych i aktualnych tematach gospodarczych, które wpływają na rozwój naszego kraju oraz regionu – mówi Kamil Szymański, Prezes Zarządu CWK Operator, operatora G2A Arena.

Aktualnie trwają ostatnie prace nad agendą wydarzenia. Uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać debat na tematy takie jak: Promocja sektorów polskiej gospodarki, Inwestycje w Polsce, Ekspansja zagraniczna polskich firm, Polska innowacja jako produkt eksportowy,  Przyszłość branży rolno-spożywczej w Polsce, Rola firm rodzinnych w polskiej gospodarce, Doba industry 4.0, Nowoczesne technologie w służbie energetyki, Przemysł spotkań wart poznania i docenienia. W intencji organizatorów Kongresu Business Without Limits było skonstruowanie takiego programu, który dawałby przestrzeń do rozmów mających realne przełożenie na biznes.
Reklama
– Doświadczenia poprzednich edycji Kongresu BWL nauczyło nas, że rozmowy na ważne tematy gospodarcze powinny mieć wymiar wieloaspektowy. Nie możemy ograniczać się tylko do jednego zagadnienia. Dyskusje powinny wskazywać na zjawiska, które będą kreować rzeczywistość gospodarczo-społeczną. Wraz z Województwem Podkarpackim – Partnerem Strategicznym wydarzenia chcemy, by G2A Arena była miejscem, w którym rodzą się nowe pomysły i idee oraz rozwija się biznes – dodaje Kamil Szymański.

Kongres dla Biznesu, czyli Business Without Limits wzbogacony będzie o wiele wydarzeń towarzyszących. Spośród nich można wymienić m.in. Jubileuszową Galę podsumowującą trzy lata funkcjonowania G2A Arena, Posiedzenie Rady Ambasadorów, a także Strefę Innowacji, w ramach której zaprezentują się start-upy ze swoimi pomysłami na biznes.
 
***
Kongres Business Without Limits (Kongres BWL) w G2A Arena to dwudniowy cykl debat, spotkań, networkingu i wydarzeń towarzyszących, który za każdym razem gromadzi ponad tysiąc uczestników z całego kraju, a także gości z zagranicy. W debatach udział bierze kilkudziesięciu prelegentów i są to przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki, samorządu oraz mediów.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Punkt dla uchodźców przy ul. Langiewicza 15 będzie otwarty 7 dni w tygodniu

RZESZÓW. W środę, 16 marca przy ul. Langiewicza 15 uruchomiony został specjalny punkt Urzędu Miasta Rzeszowa, w którym uchodźcy z Ukrainy otrzymują m.in. numery PESEL. Punkt będzie działał przez wszystkie dni tygodnia,...

Rzeszów

Świadczenia dla uchodźców z Ukrainy. Nabór wniosków od 16 marca

RZESZÓW. Od środy (16.03) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie będzie przyjmował wnioski od uchodźców z Ukrainy.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Sikorskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Wczoraj na ul. Sikorskiego w Rzeszowie, 75-letni rowerzysta został potrącony przez samochód ciężarowy. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Miasto otwiera specjalny punkt dla uchodźców z Ukrainy. Będą mogli otrzymać m.in. numer PESEL

RZESZÓW. Od 16 marca zacznie działać specjalny punkt Urzędu Miasta Rzeszowa, w którym uchodźcy z Ukrainy będą mogli załatwić różnego rodzaju formalności, w tym m.in. otrzymać nr PESEL czy zameldować się.

Rzeszów

Świetlica dla uchodźców z Ukrainy w WSIiZ kontynuuje działalność

RZESZÓW. W tym tygodniu dzieci oraz ich opiekunowie z Ukrainy również będą mogli skorzystać z oferty przygotowanej przez Wyższa Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach świetlicy „Przyjdź i odpocznij”.

Rzeszów

Apteka całodobowa na dworcu PKP zawiesza działalność

RZESZÓW. Od poniedziałku (14.03) nieczynna będzie apteka całodobowa na Placu Dworcowym 1 w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstało nowe centrum monitoringu

RZESZÓW. Przy ulicy Hanasiewicza w Rzeszowie uruchomiono Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego i Monitoringu Miasta. Pracownicy centrum mają dostęp do obrazu z ponad tysiąca kamer.

Rzeszów

Powstaną kolejne parki dla psów w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowe psie parki w Rzeszowie mają powstać w rejonie ulic Ornej i  Romana Krogulskiego na osiedlu Staromieście oraz przy ul. Lewakowskiego na osiedlu Krakowska Południe.

Reklama