Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

VII Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy. Świąteczne produkty, rodzinne warsztaty i występy artystyczne

Dodano: 07.12.2023 r.

fot. RDK
fot. RDK
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Uczestnicy będą mogli zakupić świąteczne wyroby rękodzielnicze i produkty spożywcze od obecnych wystawców, jak również wziąć udział w rodzinnych warsztatach oraz obejrzeć występy artystyczne.

Rzeszowski Dom Kultury wspiera działania lokalnych przedsiębiorców, dlatego z przyjemnością umożliwi im zaprezentowanie swoich wyrobów podczas tegorocznego VII Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego, a mieszkańcom Rzeszowa i okolic sposobność nabycia produktów, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych rzemieślników.

Kiermaszowi tradycyjnie towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami stworzą wspólnie niepowtarzalne ozdoby świąteczne. O wspaniałą atmosferę wydarzenia zadbają: Zespół Śpiewaczy Budziwojce, uczestnicy zajęć wokalnych Rzeszowskiego Domu Kultury oraz dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 i Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Gościnnie wystąpią: Kapela Kmiecie oraz Chór Fontes.
Reklama
VII Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w niedzielę 10 grudnia 2023 roku w godzinach 10:00-16:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Budziwój zlokalizowanym przy ul. Budziwojskiej 194. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają ponadto do odwiedzania profilu Rzeszowskiego Domu Kultury na Facebooku, gdzie każdego dnia prezentowane są oferty tegorocznych wystawców.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie jazdy dwóch linii MPK

RZESZÓW. Od 1 czerwca 2021 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 5 i 53.

Rzeszów

Piknik rodzinny na Miasteczku Ruchu Drogowego

RZESZÓW. Wydarzenie organizowane przez ZTM połączone będzie z inauguracją nowego sezonu Miejskiej Wypożyczalni Rowerów i Skuterów. 

Rzeszów

Ulica Spacerowa na Zalesiu będzie rozbudowana

RZESZÓW. Miejscy radni zarezerwowali w budżecie 200 tys. zł na opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Spacerowej na osiedlu Zalesie. Chodzi o 650-metrowy odcinek drogi, od budynku nr 24 w kierunku ul. Zelwerowicza.

Rzeszów

Ewa Leniart: Rzeszowski Park Centralny może powstać dzięki środkom unijnym

RZESZÓW. Kandydatka na prezydenta Rzeszowa, Ewa Leniart przedstawiła pomysł na sfinansowanie budowy Rzeszowskiego Parku Centralnego.

Rzeszów

Wspólny bilet na autobusy MPK i MKS

RZESZÓW. Od 1 lipca, pasażerowie będą mogli korzystać z jednego biletu uprawniającego do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.  

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną dwie nowe sygnalizacje świetlne

RZESZÓW. Pierwsza z nowych sygnalizacji powstanie na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Nowowiejską, druga na ul. Dębickiej.

Rzeszów

Piknik rodzinny w Ogrodach Bernardyńskich

RZESZÓW. 26 maja w Ogrodach Bernardyńskich oraz na terenie parkingu Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki.

Rzeszów

Tragedia w bloku przy ul. Kwiatkowskiego. 19-latek zabił swoją dziewczynę?

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 18-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego.

Reklama