Rzeszów - Czwartek, 18.09.2025
Reklama

W czwartek radiowa debata kandydatów na prezydenta Rzeszowa

Dodano: 21.04.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W czwartek, 22 kwietnia radio RMF FM organizuje debatę z udziałem kandydatów na prezydenta miasta Rzeszowa. Debata rozpocznie się o godz. 12:00.

Do dyskusji zaproszeni zostali wszyscy zarejestrowani przez PKW kandydaci: Ewa Leniart (PiS), Grzegorz Braun (Konfederacja), Konrad Fijołek (wspólny kandydat partii opozycyjnych) oraz Marcin Warchoł (Solidarna Polska). Wszystkie sztaby potwierdziły już swój udział.

Debata rozpocznie się na antenie RMF FM w samo południe i będzie kontynuowana w nowej internetowej stacji informacyjnej – Radiu RMF24.pl, na portalu RMF24.pl oraz w mediach społecznościowych RMF FM.

Debata podzielona będzie na cztery części. W pierwszej kandydaci przedstawią swoją wizję zarządzania miastem i roli Rzeszowa na tle spraw ogólnopolskich. Druga runda koncentrować się będzie na pytaniach dotyczących lokalnych spraw Rzeszowa. W trakcie trzeciej części uczestnicy będą zadawać pytania sobie nawzajem – każdy z kandydatów będzie miał wówczas szansę przepytać wszystkich swoich rywali. Ostatnia część to rodzaj exposé, apelu poszczególnych kandydatów do wyborców.

Przedwyborcze starcie poprowadzą dziennikarze RMF FM: Paweł Balinowski i Grzegorz Kwolek.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nieczynne przystanki przy ul. Bardowskiego

RZESZÓW. Od dzisiaj zamknięte zostają zatoki autobusowe zlokalizowane przy ul. Bardowskiego. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków na placu Wolności.

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Rzeszów

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

RZESZÓW. Do pożaru doszło we wtorek wieczorem. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

Rzeszów

Tłumy na basenach ROSiR w Rzeszowie. Kąpielisko czynne do 4 września

RZESZÓW. Ponad 71 tysięcy osób skorzystało już w tym sezonie z kapieliska przy ul. Pułaskiego. Sezon kąpielowy potrwa do 4 września.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Trzcianie. Pod kołami pociągu zginęła 37-letnia kobieta

RZESZÓW. Wczoraj w miejscowości Trzciana w powiecie rzeszowskim pociąg potrącił 37-letnią kobietę. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Rzeszów

14. edycja kultowej konferencji InternetBeta

RZESZÓW. Trzydniowe wydarzenie odbędzie się w dniach 14-16 września 2022 r. w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Rzeszów

Policjanci z rzeszowskiej drogówki mają nowe motocykle BMW

RZESZÓW. Funkcjonariusze od piątku patrolują na nich drogi Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Reklama