Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

W dniach 16 i 17 sierpnia zamknięte odcinki ul. Matysowskiej

Dodano: 16.08.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zaplanowany pierwotnie na 11 i 12 sierpnia ostatni etap prac przy rozbudowie ulicy Matysowskiej na osiedlu Matysówka, został przesunięty na 16 i 17sierpnia. W tych dniach odcinki ww. ulicy będą zamknięte dla ruchu drogowego. Autobusy MPK pojadą objazdami.

W pierwszy dzień robót, tj. wtorek (16.08) w godz. 8:00 – 18:00 nieprzejezdny będzie odcinek od ul. Pienińskiej/św. Walentego do ul. Nowe Wzgórza.

W środę (17.08) w godzinach 8:00-18:00 ul. Matysowska zamknięta będzie na odcinku od ul. Nowe Wzgórza do ul. Kiepury.

Na czas trwania robót zaplanowano objazdy. W stronę os. Zalesie, jadąc od ul. św. Walentego, można się dostać przez ul. św. Rocha, a później ul. Wieniawskiego. Wracając, kierowcy mogą skorzystać również z objazdu na ul. Wierchowej. Z kolei kierowcy, którzy chcą dostać się do południowych części Rzeszowa, skorzystają z objazdu przez Chmielnik, Kielnarową, Tyczyn, al. Sikorskiego oraz ul. Robotniczą.
Reklama

Zmiany w kursach autobusów MPK

Na czas robót autobusy komunikacji miejskiej pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy. Na linii nr 5 autobusy dojadą do przystanku Powst. Warszawy/Sikorskiego 12 bez zmian. Natomiast w kierunku ul. Lubelskiej kurs rozpocznie się od przystanku Powst. Warszawy/Rejtana 13, a dalej bez zmian. Zawieszona zostanie linia nr 48.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sprawiał wrażenie przysypiającego za kółkiem. Okazało się, że jest pijany

RZESZÓW. Ponad 2,5 promila alkoholu wydmuchał kierowca hondy, ujęty przez policjanta na autostradzie w Nowej Wsi. 

Rzeszów

Będzie renowacja budynku Muzeum Techniki i Militariów przy ul. Kochanowskiego

RZESZÓW. Prace mają być zakończone do końca listopada br.

Rzeszów

Wiesław Buż i Ewa Leniart dostają się do Sejmu. Kto zajmie ich miejsce?

RZESZÓW. Kto może ich zastąpić i kto zyska w przypadku odmowy przyjęcia mandatu?

Rzeszów

Spotkania Tadeusza Ferenca z mieszkańcami ze zmienioną formułą. Znamy terminy zebrań

RZESZÓW. Nie będzie podziału na spotkania dla poszczególnych osiedli.

Rzeszów

Wniosek o pozwolenie na budowę obwodnicy południowej w przyszłym roku?

RZESZÓW. Szacowany koszt inwestycji to ok. 400 mln zł.

Rzeszów

Na ul. Witosa zatrzymano 21-latkę z kilkudziesięcioma gramami marihuany i mefedronem

RZESZÓW. Łącznie zabezpieczono niemal 34 gramy marihuany i ponad 70 gramów mefedronu.

Rzeszów

Pięciodniowa zbiórka odpadów niebezpiecznych [WYKAZ PUNKTÓW]

RZESZÓW. Akcja dotyczy jedynie gospodarstw domowych.

Reklama