Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

W G2A Arena ruszył Kongres 590

Dodano: 08.10.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy i pod jego honorowym patronatem w podrzeszowskiej Jasionce rusza Kongres 590.To już czwarta edycja najbardziej prestiżowego spotkania biznesu i polityki w Polsce.

Jak co roku, także tym razem w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena spotykają się przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji okołobiznesowych, naukowców, startupów, ekspertów ekonomicznych polityków i samorządowców. Kongres potrwa od 7 do 8 października.

W tym roku gośćmi Kongresu będą ponownie prezydent RP Andrzej Duda oraz premier RP Mateusz Morawiecki. Dziesiątki paneli, wiele podpisanych umów, tysiące uścisków dłoni i rozmów, setki wywiadów dla mediów oraz tysiące newsów dostarczanych przez media akredytowane przy Kongresie 590.
Reklama
Przez dwa dni kilka tysięcy osób w podrzeszowskiej Jasionce dyskutować będzie o biznesie, wzroście gospodarczym. potencjale rozwojowym, inwestycjach, ochronie środowiska, zdrowiu i wielu innych sferach życia w skali mikro i makro.

Gośćmi specjalnymi tegorocznego Kongresu będzie prezes Spektrum Group, emerytowany generał amerykańskiej armii George F. Close oraz jeden wizjonerów technologii blogchain, współtwórca Fundstrat Global Advisers Thomas J. Lee. Jak co roku w czasie Kongresu Prezydent Andrzej Duda wręczy Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP prężnie rozwijającym się polskim firmom.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne. Lada dzień ruszą prace na placu Dworcowym

RZESZÓW. Do piątku (29 kwietnia) teren placu oraz sąsiadujące z nim działki zostaną ogrodzone i zamknięte dla samochodów.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci skontrolowali ponad 1000 kierujących

RZESZÓW. W czwartek, 28 kwietnia 2022 r. funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy prowadzili akcję pod hasłem „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 1000 kierujących. Pięciu z nich zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie

RZESZÓW. 2, 3 i 8 maja w Rzeszowie odbędą się uroczystości patriotyczne, na które zapraszają Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa

Rzeszów

Pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej zostanie przeniesiony?

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek chce, aby pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej został przeniesiony na cmentarz żołnierzy Armii Radzieckiej przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

Raport Unii Metropolii Polskich. W Rzeszowie mieszka ponad 100 tys. uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Wojna w Ukrainie spowodowała wzrost  populacji mieszkańców Rzeszowa aż o 53 proc. – wynika z raportu opublikowanego przez Unię Metropolii Polskich. 

Rzeszów

Rusza ósmy tydzień świetlicy "Przyjdź i odpocznij"

RZESZÓW. Na gości świetlicy czekają m.in. warsztaty z pracownikami NBP oraz pokazy naukowe i zabawy z lalkami teatralnymi w wykonaniu artystów z Teatru Maska dla najmłodszych.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural Arkadiusza Andrejkowa. Odsłonięcie w najbliższy czwartek

RZESZÓW. Mural powstał powstał w Rzeszowskim Domu Kultury - filia Pobitno.

Reklama