Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

W G2A Arena ruszył Kongres 590

Dodano: 08.10.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy i pod jego honorowym patronatem w podrzeszowskiej Jasionce rusza Kongres 590.To już czwarta edycja najbardziej prestiżowego spotkania biznesu i polityki w Polsce.

Jak co roku, także tym razem w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena spotykają się przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji okołobiznesowych, naukowców, startupów, ekspertów ekonomicznych polityków i samorządowców. Kongres potrwa od 7 do 8 października.

W tym roku gośćmi Kongresu będą ponownie prezydent RP Andrzej Duda oraz premier RP Mateusz Morawiecki. Dziesiątki paneli, wiele podpisanych umów, tysiące uścisków dłoni i rozmów, setki wywiadów dla mediów oraz tysiące newsów dostarczanych przez media akredytowane przy Kongresie 590.
Reklama
Przez dwa dni kilka tysięcy osób w podrzeszowskiej Jasionce dyskutować będzie o biznesie, wzroście gospodarczym. potencjale rozwojowym, inwestycjach, ochronie środowiska, zdrowiu i wielu innych sferach życia w skali mikro i makro.

Gośćmi specjalnymi tegorocznego Kongresu będzie prezes Spektrum Group, emerytowany generał amerykańskiej armii George F. Close oraz jeden wizjonerów technologii blogchain, współtwórca Fundstrat Global Advisers Thomas J. Lee. Jak co roku w czasie Kongresu Prezydent Andrzej Duda wręczy Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP prężnie rozwijającym się polskim firmom.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Rzeszów

Rzeszowska inwestycja w konkursie "Top Inwestycje Komunalne 2020"

RZESZÓW. Suszarnia osadów w Rzeszowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Głosowanie zakończy się 13 maja 2020 r.

Rzeszów

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Rzeszów

ZTM uruchomił system płatności zbliżeniowych w kasownikach

RZESZÓW. Od początku maja za przejazd komunikacją miejską możemy zapłacić kartą płatniczą. Autobusy, w których już działa nowy system są oznaczone specjalną naklejką.

Reklama