Rzeszów - Wtorek, 17.02.2026
Reklama

W G2A Arena ruszył Kongres 590

Dodano: 08.10.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy i pod jego honorowym patronatem w podrzeszowskiej Jasionce rusza Kongres 590.To już czwarta edycja najbardziej prestiżowego spotkania biznesu i polityki w Polsce.

Jak co roku, także tym razem w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena spotykają się przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji okołobiznesowych, naukowców, startupów, ekspertów ekonomicznych polityków i samorządowców. Kongres potrwa od 7 do 8 października.

W tym roku gośćmi Kongresu będą ponownie prezydent RP Andrzej Duda oraz premier RP Mateusz Morawiecki. Dziesiątki paneli, wiele podpisanych umów, tysiące uścisków dłoni i rozmów, setki wywiadów dla mediów oraz tysiące newsów dostarczanych przez media akredytowane przy Kongresie 590.
Reklama
Przez dwa dni kilka tysięcy osób w podrzeszowskiej Jasionce dyskutować będzie o biznesie, wzroście gospodarczym. potencjale rozwojowym, inwestycjach, ochronie środowiska, zdrowiu i wielu innych sferach życia w skali mikro i makro.

Gośćmi specjalnymi tegorocznego Kongresu będzie prezes Spektrum Group, emerytowany generał amerykańskiej armii George F. Close oraz jeden wizjonerów technologii blogchain, współtwórca Fundstrat Global Advisers Thomas J. Lee. Jak co roku w czasie Kongresu Prezydent Andrzej Duda wręczy Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP prężnie rozwijającym się polskim firmom.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa podpisał "Pakt dla przedsiębiorców"

RZESZÓW. Przedsiębiorcy, którzy wynajmują pod działalność lokale komunalne i utracili dochody w związku z epidemią koronawirusa, mogą liczyć na wsparcie miasta.

Rzeszów

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Kolejna zmiana rozkładów jazdy

RZESZÓW. Wszystkie kursy autobusów miejskich będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Zmiany wejdą w życie od 23 marca.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna remont chodników

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie robót budowlanych, polegających na bieżącym utrzymaniu chodników na terenie miasta.

Rzeszów

Na rzeszowskim zalewie powstaje specjalna barka lęgowa dla ptaków

RZESZÓW. W lutym zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Teraz wykonawca rozpoczął działania mające na celu wsparcie ptactwa.

Rzeszów

Pożar domu w Dylągowej. W zgliszczach znaleziono ciało mężczyzny

60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu, do którego doszło wczoraj wieczorem w Dylągowej, w powiecie rzeszowskim. Pożar gasiło 10 zastępów straży pożarnej.

Rzeszów

W nowych podstrefach strefy płatnego parkowania będzie 87 parkometrów

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która dostarczy 87 nowych parkometrów. Znajdą się na os. Grota-Roweckiego oraz 1000-lecia.

Rzeszów

Ulice Rycerską czeka remont

RZESZÓW. Miasto znalazło wykonawcę dla remontu ul. Rycerskiej. Droga powinna zostać wyremontowana w ciągu trzech najbliższych miesięcy.

Reklama