Rzeszów - Środa, 28.01.2026
Reklama

W kilkunastu budynkach na terenie Rzeszowa zabraknie ciepłej wody

Dodano: 28.01.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie informuje o czasowych przerwach w dostawie ciepła do podgrzewu zimnej wody wodociągowej. Komunikat dotyczy kilkunastu budynków, m.in. na osiedlach: Dąbrowskiego, 1000-lecia i gen. Andersa. Ciepłej wody może nie być przez kilka godzin.

W związku z pracami remontowo-konserwacyjnymi w węzłach cieplnych w najbliższych dniach mieszkańcy wybranych budynków w Rzeszowie muszą liczyć się z czasowym brakiem ciepłej wody.

W środę, 28 stycznia 2026 r. w godz. 9:00–14:00 przerwa w dostawie ciepłej wody wystąpi w budynku przy ul. Monte Cassino 12.

W czwartek, 29 stycznia 2026 r. utrudnienia dotyczyć będą budynków przy: Ofiar Katynia 12 (kl. 4 i 8), Kochanowskiego 12, 14, Dąbrowskiego 56 (internat), 58, 58A, 60, 60A, 60B, 62, Dominikańska 1, 3 oraz Podwisłocze 16, 18. Ciepłej wody może nie być tam od 8:00 do 14:00.

W piątek, 30 stycznia problem z dostępem do ciepłej wody będą mieli lokatorzy budynków przy ulicach: Ofiar Katynia 12 (kl. 12), Kochanowskiego 16, 18, Dominikańska 6, 6A, 8, 10, Podwisłocze 24, 26 oraz Bohaterów Westerplatte 1, 1A, 3, 5, 7, 9.

MPEC w Rzeszowie zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas prac do niezbędnego minimum i przeprasza mieszkańców za ewentualne utrudnienia.


Źródło: MPEC Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kierunek studiów dla twórców gier

RZESZÓW. PrimeBit Games rozpoczyna współpracę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współprace z kurdystańską firmą

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska będzie współpracować z firmą Markodh Company z irackiego Kurdystanu. 

Rzeszów

W lecie czeka nas remont Wiaduktu Śląskiego?

RZESZÓW. Chodzi o poprawę dylatacji.

Rzeszów

Rozpoczyna się cykl spotkań z graczami Asseco Resovia Rzeszów

RZESZÓW. Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 21 stycznia, o godzinie 19.00. 

Rzeszów

Dwie oferty na dostarczenie dla PKS Rzeszów 15 autobusów. Obie za wysokie

RZESZÓW. Związek Gmin Podkarpacka Komunikacja Samochodowa wciąż poszukuje dostawcy 15 autobusów dla rzeszowskiego PKS-u.

Rzeszów

Żądają wycofania decyzji Uniwersytetu Rzeszowskiego odnośnie wprowadzenia badań na zwierzętach

RZESZÓW. Utworzono petycje skierowaną do Uniwersytetu Rzeszowskiego, aby nie rozpoczynała badań na zwierzętach.

Rzeszów

W związku z remontem mostów nad al. Wyzwolenia od 21 do 27 będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Linie nr 9, 13, 18, 25, 26, 55, 58, N1 kursować będą objazdami.

Rzeszów

W PCN „Łukasiewicz” powstanie System Szkół Partnerskich. 75 szkół przystąpiło do projektu

RZESZÓW. Na dzień dzisiejszy do Systemu Szkół Partnerskich zgłosiło 75 szkół, docelowo będzie ich ok. 100.

Reklama