Rzeszów - Piątek, 19.09.2025
Reklama

W lecie czeka nas remont Wiaduktu Śląskiego?

Dodano: 21.01.2019 r.

fot. Vic / Archiwum RESinet.pl
fot. Vic / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jeszcze w tym roku Ratusz planuje remont Wiaduktu Śląskiego. Chodzi o poprawę dylatacji.
 
Remont Wiaduktu Śląskiego odbędzie się najprawdopodobniej latem tego roku. Przetarg ma ruszyć w I kwartale br. Chodzi głównie o poprawę dylatacji jezdni, przez co prace w związku inwestycją nie zakładają większych utrudnień w ruchu.

„Remont ma się odbyć w tym roku. Musi być do  tego odpowiednia pogoda, więc najprawdopodobniej remont ruszy w lecie. Wiadukt na ten czas nie będzie całkowicie wyłączony z ruchu” – informuje Agnieszka Siwak – Krzywonos, z biura prasowego Urzędu Miasta.
 
W budżecie miasta na ten cel zarezerwowano ok. 1,1 mln zł
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dachowanie forda w Malawie. Kierowca był pijany

RZESZÓW. Ponad 1,6 promila „wydmuchał„ 52-letni kierowca forda, którego samochód dziś rano dachował na prywatnej posesji w Malawie.

Rzeszów

Ogrody kieszonkowe w Rzeszowie otrzymają nazwy miast partnerskich

RZESZÓW. Teren zielony przy ul. Kurpiowskiej otrzymał nazwę „Ogród kieszonkowy - Bielefeld”.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na ul. Grottgera w Rzeszowie

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 12:00. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.

Rzeszów

Kolizja w Krasnem. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, był pijany

KRASNE. 45-letniemu sprawcy kolizji grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych

RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi 10 dodatkowych linii specjalnych, z których większość będzie kursowała co 20 minut.

Rzeszów

Miasto zbiera informacje o zapotrzebowaniu na węgiel

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa szacuje wstępnie liczbę gospodarstw domowych z Rzeszowa, które chcą zakupić węgiel po preferencyjnych cenach.

Rzeszów

Rzeszów wesprze ekologiczne ogrzewanie mieszkań

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa dostaną szansę na uzyskanie wsparcia m.in. do wymiany źródeł ciepła i systemów ogrzewania wody oraz uzupełniająco poprawę energochłonności mieszkań.

Rzeszów

Giełda biżuterii i minerałów w weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. W dniach 29 i 30 października 2022 po raz pierwszy w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów. Będą to największe targi biżuterii, minerałów i skamieniałości na Podkarpaciu.

Reklama