Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

W lipcu remont wiaduktu nad ul. Batorego. ZTM czeka na propozycje objazdów dla autobusów

Dodano: 20.03.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. PKP PLK zapowiada, że remont wiaduktu biegnącego nad ul. Batorego rozpocznie w lipcu, a przez pierwsze 10 miesięcy droga ma być całkowicie wyłączona z ruchu. Zarząd Transportu Miejskiego kieruje prośbę do podróżnych o zgłaszanie propozycji objazdów.

Na przełomie lipca br. realizowana będzie długo oczekiwana inwestycja jaką jest przebudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Batorego. Na czas prowadzonych prac ulica ta będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

W związku z utrudnieniami konieczna będzie zatem zmiana tras kilku linii komunikacji miejskiej, które tamtędy kursują a mianowicie linii: 5, 9, 12, 29, 59 oraz N1. Kierowcy prywatni będą zmuszeni na czas remontu zrezygnować z przejazdu ul. Batorego.

Propozycją Zarządu Transportu Miejskiego jest skierowanie ww. linii przez Plac Wolności, następnie ul. Marszałkowską i Lubelską w ul. Maczka do ul. Siemieńskiego i dalej bez zmian.

„Zapraszamy wszystkich Podróżnych do zgłaszania swoich uwag co do przedstawionych propozycji, a także do przedstawiania swoich propozycji objazdów” – informuje ZTM.

Sugestie w ww. sprawie należy składać do Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie (również drogą elektroniczną na adres: ztm@ztm.erzeszow.pl ) do dnia 30 kwietnia br.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę sprint rowerowy w Rzeszowie. Zamkną fragment ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Ulica Hetmańska na odcinku od ul. Chodkiewicza do ul. Lenartowicza będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

Rzeszów

Ulica Findysza będzie oświetlona

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku około 360-metrowy fragment ulicy Findysza na osiedlu Słocina zostanie oświetlony. Miasto poszukuje wykonawcy.

Rzeszów

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich i Dąbrowskiego. Sprawca miał ponad 3 promile

RZESZÓW. Mężczyzna został zatrzymany przez pełniących służbę żołnierzy.

Rzeszów

Wybrano zarząd Społecznej Rady Kultury. Na czele Ilona Dusza - Kowalska

RZESZÓW. Społeczna Rada Kultury działająca przy prezydencie miasta Rzeszowa rozpoczyna działalność. Wybrano 9 osobowy zarząd, na którego czele stanęła Ilona Dusza - Kowalska.

Rzeszów

Ruszyła rekrutacja na studia w WSIiZ

RZESZÓW. W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, rozpoczęła się rekrutacja na studia I i II stopnia w roku akademickim 2022/23. Zgłoszenia potrwają do końca lipca.

Rzeszów

Kolejne wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Prawie pół miliona złotych otrzymały kolejne organizacje pozarządowe na realizację zadań w Rzeszowie. Z zadań tych skorzysta ponad 10 tys. uczestników.

Rzeszów

Ważny krok w kierunku budowy parku wodnego w Rzeszowie

RZESZÓW. Podpisano umowę na opracowanie studium wykonalności dla zadania „Budowa parku wodnego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Tereny rekreacyjne na os. Krakowska Południe będę rozbudowane

RZESZÓW. Powstaną m.in. nowe place zabaw, ścieżki spacerowe oraz dodatkowe oświetlenie.

Reklama