Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

W lipcu remont wiaduktu nad ul. Batorego. ZTM czeka na propozycje objazdów dla autobusów

Dodano: 20.03.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. PKP PLK zapowiada, że remont wiaduktu biegnącego nad ul. Batorego rozpocznie w lipcu, a przez pierwsze 10 miesięcy droga ma być całkowicie wyłączona z ruchu. Zarząd Transportu Miejskiego kieruje prośbę do podróżnych o zgłaszanie propozycji objazdów.

Na przełomie lipca br. realizowana będzie długo oczekiwana inwestycja jaką jest przebudowa wiaduktu kolejowego nad ul. Batorego. Na czas prowadzonych prac ulica ta będzie całkowicie wyłączona z ruchu.

W związku z utrudnieniami konieczna będzie zatem zmiana tras kilku linii komunikacji miejskiej, które tamtędy kursują a mianowicie linii: 5, 9, 12, 29, 59 oraz N1. Kierowcy prywatni będą zmuszeni na czas remontu zrezygnować z przejazdu ul. Batorego.

Propozycją Zarządu Transportu Miejskiego jest skierowanie ww. linii przez Plac Wolności, następnie ul. Marszałkowską i Lubelską w ul. Maczka do ul. Siemieńskiego i dalej bez zmian.

„Zapraszamy wszystkich Podróżnych do zgłaszania swoich uwag co do przedstawionych propozycji, a także do przedstawiania swoich propozycji objazdów” – informuje ZTM.

Sugestie w ww. sprawie należy składać do Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie (również drogą elektroniczną na adres: ztm@ztm.erzeszow.pl ) do dnia 30 kwietnia br.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jest projekt uchwały w sprawie konsultacji społecznych w Rzeszowie

RZESZÓW. Gotowy jest projekt uchwały wprowadzającej konsultacje społeczne w ważnych kwestiach dla Rzeszowa.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia gotowa na sezon grzewczy

RZESZÓW. Po serii remontów i modernizacji rzeszowska elektrociepłownia funkcjonuje w pełni sprawnie i wydajnie. Jest gwarancją bezpieczeństwa dostaw ciepła dla Rzeszowa w okresie jesienno-zimowym.

Rzeszów

Budowa drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto zmierza ku końcowi

RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.

Rzeszów

Bezrobotni mogą otrzymać dotację na założenie firmy

RZESZÓW. PUP w Rzeszowie ogłosił kolejną edycję naboru wniosków ws. dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Można otrzymać nawet 20 tys. zł wsparcia.

Rzeszów

Różowa sobota w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje dla kobiet

​RZESZÓW. W sobotę 23 października w KSW nr 1 w Rzeszowie wszystkie chętne kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań piersi w ramach tzw. różowego października.

Rzeszów

Powstaną kolejne przejścia dla pieszych w powiecie rzeszowskim

W przyszłym roku Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie wykona kolejnych pięć przejść dla pieszych w czterech miejscowościach powiatu. Pieniądze na ten cel udało się pozyskać w naborze uzupełniającym z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Rzeszów

Znamy listę zadań do realizacji w ramach RBO na 2022 r.

RZESZÓW. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Środki o łącznej wartości 8,2 mln w ramach trzech kategorii otrzyma 37 inicjatyw. Na projekty padło rekordowo dużo głosów.

Reklama