Rzeszów - Poniedziałek, 18.08.2025
Reklama

W niedzielę przed Urzędem Wojewódzkim stanie mobilny punkt szczepień

Dodano:

fot. PUW w Rzeszowie
fot. PUW w Rzeszowie
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 8 sierpnia, przy ul. Grunwaldzkiej 15, przed siedzibą Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, po raz kolejny stanie mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19.

Osoby, które chcą się zaszczepić w punkcie, mogą to zrobić bez wcześniejszego zapisywania się na konkretny termin czy godzinę.

Punkt będzie otwarty w godz. 13:00-17:00. Szczepień dokonywał będzie zespół złożony z pracowników szpitala MSWiA w Rzeszowie – lekarz, pielęgniarka, ratownik, sekretarka medyczna. Badania kwalifikacyjnego do szczepienia będzie dokonywał lekarz.

Dostępne będą dwa rodzaje szczepionek - Pfizer oraz Johnson&Johnson.

Dodatkową opiekę logistyczną zapewnią funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej oraz pracownicy Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Międzynarodowy sukces studentów Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej odnieśli kolejny światowy sukces. Tym razem przywieźli pięć srebrnych medali z zawodów w USA.

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie PRZESTRZEŃ Kwadratowa dla mieszkańców? Trwa głosowanie

Fundacja Rzeszowska mobilizuje Rzeszowian do głosowania na kwadratową PRZESTRZEŃ, która w wakacje mogłaby pojawić się w naszym mieście.

Rzeszów

Pokaz nowoczesnych technologii na Politechnice Rzeszowskiej. Będą m.in. warsztaty, symulatory i e-hulajnogi

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia od godz. 11:00 do godz. 17:00.

Rzeszów

Świąteczne kursy autobusów i dodatkowy przystanek dla linii nr 2 i 47

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie podał informacje o kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym.

Rzeszów

Ponad 2 tys. motocyklistów przywitało wiosnę w Rzeszowie

RZESZÓW. Ponad 2 tysiące motocyklistów zjechało do Rzeszowa na VIII Motocyklowe Topienie Marzanny.

Rzeszów

Warsztaty z obsługi tabletów dla osób po 50-tce

RZESZÓW. Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym...

Rzeszów

Game Over Cycles otwiera sezon motocyklowy. W sobotę Motobazar i dni otwarte salonów

RZESZÓW. Zorganizowany po raz pierwszy Motobazar GOC to impreza otwarta i darmowa zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.

Reklama