Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

W okolicach Lisiej Góry wyłowiono ciało starszego mężczyzny

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Z Wisłoka wyłowiono ciało mężczyzny. Na ciele nie zauważono obrażeń zewnętrznych. Do zdarzenia doszło w godzinach porannych.

Jako pierwszy ciało mężczyzny na Wisłoku zauważył przechodzień, przebywający w rejonie Lisiej Góry. Na miejsce zdarzenie wydelegowano policjantów pod nadzorem prokuratora oraz strażaków, którzy zajęli się wydobyciem ciała.

„Prokurator zabezpieczył ciało do dalszych badań sekcyjnych, które wyjaśnią przyczyny śmierci tego mężczyzny. Na ciele nie stwierdzono zewnętrznych obrażeń. Kluczowa będzie tutaj sekcja” – informuje nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Zwłoki mężczyzny odkryto około godz. 10. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest nim starszy mężczyzna. Teraz policja zajmie się identyfikacją mężczyzny.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Targi Ślubne Wedding Day już 23 października w Rzeszowie

RZESZÓW. Do 8 października bilety można kupić w promocyjnej cenie.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania al. Wyzwolenia z al. Okulickiego

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie w 2022 roku dobiegła końca. Na przebudowanym skrzyżowaniu al. Wyzwolenia i al. Okulickiego trwają już ostatnie prace porządkowe. Koszt inwestycji to ponad 8,2 mln...

Rzeszów

Uroczyste otwarcie TUTU w Plazie. W sobotę bezpłatne atrakcje dla dzieci

RZESZÓW. W programie, m.in. koncert mobilnej filharmonii, animacje, konkursy z nagrodami, słodkie upominki i arteterapia.

Rzeszów

Pola Nadziei. Zasadzą żonkile w Parku Papieskim w szczytnym celu

RZESZÓW. To już 3. edycja akcji "Pola Nadziei" organizowana przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Rzeszów

Jazda profilaktyczna. Sprawdź, gdzie zaparkuje autobus "Medyka" w październiku

RZESZOW. W autobusie mieszkańcy mogą bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne 40+.

Rzeszów

Ul. Potockiego w Rzeszowie została przebudowana

RZESZÓW.  Jezdnia została poszerzona do 6 metrów, wybudowany został szeroki na 2 m chodnik oraz kanalizacja deszczowa.

Rzeszów

Kolejne udogodnienia dla pieszych i osób z niepełnosprawnościami na ul. Słowackiego

RZESZÓW. Zmieniono sposób parkowania samochodów, dzięki czemu na chodniku jest szerzej. Powstało również nowe miejsce parkingowe z oznaczeniem dla osób z niepełnoprawnościami.  

Rzeszów

W Rzeszowie rusza IX edycja akcji profilaktycznej "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. Akcja rozpoczyna się 03.10.2022 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Reklama