Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

W Rzeszowie na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego potrącono pieszego. 34-latek trafił do szpitala

Dodano: 04.02.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Kierujący toyotą, jadąc ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potracił mężczyznę. Ranny, 34-letni pieszy, został przewieziony do szpitala. Kierującemu toyotą policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Do wypadku doszło wczoraj w Rzeszowie około godziny 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący toyotą, 77-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc prawym pasem w kierunku ul. Rzecha na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił pieszego.

34-letni mężczyzna, przechodził z lewej strony na prawą. Nieprzytomny mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu toyotą. 77-latek był trzeźwy. 

Pracująca na miejscu ekipa wypadkowa zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Pokój dla Żaka". Rusza coroczna akcja Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

Rzeszów

Trwają remonty na terenie rzeszowskiej elektrociepłowni

RZESZÓW. „Prowadzone przez nas remonty zagwarantują ciągłość i bezpieczeństwo produkcji oraz dostaw energii i ciepła dla Rzeszowa.”

Rzeszów

Okradli drogerię na ponad 2000 zł

RZESZÓW. Dwóch 20-latków okradło drogerię przy ul. Piłsudskiego. Dodatkowo podczas interwencji, jeden z nich znieważył policjantów, a w jego mieszkaniu ujawniono niewielką ilość narkotyków. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty.

Rzeszów

"Nowa" Podziemna Trasa Turystyczna od grudnia

RZESZÓW. Remont Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie rozpoczął się w styczniu. W piwnicach znajdą się  multimedialne ekspozycje z efektami specjalnymi, które będą m.in. opowiadać historie.

Rzeszów

Montaż nowych parkomatów w sierpniu

RZESZÓW. Już w sierpniu rozpocznie się montaż parkometrów na osiedlach, które zostały dodane do Strefy Płatnego Parkowania.

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Reklama