Rzeszów - Piątek, 10.04.2026
Reklama

W Rzeszowie na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego potrącono pieszego. 34-latek trafił do szpitala

Dodano: 04.02.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Kierujący toyotą, jadąc ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potracił mężczyznę. Ranny, 34-letni pieszy, został przewieziony do szpitala. Kierującemu toyotą policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Do wypadku doszło wczoraj w Rzeszowie około godziny 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący toyotą, 77-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc prawym pasem w kierunku ul. Rzecha na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił pieszego.

34-letni mężczyzna, przechodził z lewej strony na prawą. Nieprzytomny mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu toyotą. 77-latek był trzeźwy. 

Pracująca na miejscu ekipa wypadkowa zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Rzeszów

Rzeszowska inwestycja w konkursie "Top Inwestycje Komunalne 2020"

RZESZÓW. Suszarnia osadów w Rzeszowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Głosowanie zakończy się 13 maja 2020 r.

Rzeszów

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Rzeszów

ZTM uruchomił system płatności zbliżeniowych w kasownikach

RZESZÓW. Od początku maja za przejazd komunikacją miejską możemy zapłacić kartą płatniczą. Autobusy, w których już działa nowy system są oznaczone specjalną naklejką.

Reklama