Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

W Rzeszowie otwarto największy na Podkarpaciu sklep z akwarystyką morską

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Od 5 grudnia 2020r. funkcjonuje w Rzeszowie największy na podkarpaciu sklep Coral Land z akwarystyką morską oraz salon projektowy Aqua Salon.

Zarówno sklep jak i salon zlokalizowane są przy ulicy Fryderyka Szopena 51, czyli w ścisłym centrum Rzeszowa. Blisko 200-metrowy lokal stanowi jeden z większych tego typu obiektów w Polsce.
W sklepie można podziwiać wyjątkowe gatunki ryb morskich, koralowców oraz bezkręgowców.

Sklep oraz salon powstały z pasji i zamiłowania do wyjątkowego hobby jakim jest akwarystyka morska. Świadczone są w nich usługi z zakresu projektowania, montażu, aranżacji oraz serwisu zbiorników słonowodnych. Dodatkowo na miejscu możliwy jest zakup całego potrzebnego wyposażenia.

Według oficjalnych badań akwarium morskie nie tylko stanowi wyjątkowy dodatek do wyposażenia wnętrza, ale również ma pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie! Uspokaja i działa kojąco.

Sklep oferuje szeroka gamę produktów, a ryby w sklepie zawsze są poddawane kwarantannie aby w momencie sprzedaży były zdrowe.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

21 marca rusza w Rzeszowie aplikacja Bolt. Czym estońska firma kusi nowych kierowców?

RZESZÓW. Aplikacja Bolt obecna jest w Polsce od 2016 roku, wcześniej funkcjonowała jako Taxify. 

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Trwa przebudowa zatoki autobusowej Kotuli/Ustrzycka

RZESZÓW. 18 marca o godz. 9.00 rozpoczęła się przebudowa zatoki przystankowej Kotuli / Ustrzycka 02.

Rzeszów

Przetarg na projekt przedłużenia ul. Warszawskiej do unieważnienia?

RZESZÓW. Według danych z dokumentacji przetargowej projekt przebudowy ma być gotowy najpóźniej do 22 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Radni w sprawie poszerzenia drogi i budowy chodnika przy ul. Zawiszy Czarnego

RZESZÓW. Mowa o odcinku od ul. Świętokrzyskiej do ul. Beskidzkiej liczącym ok. 350 m.

Rzeszów

41-latek przyłapany na „sharingu” płatnych platform cyfrowych

RZESZÓW. Zabezpieczono 10 dekoderów, 4 laptopy, jednostkę centralną wraz ze stacją czytników kart, karty chipowe oraz sporą ilość gotówki.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów bez szans na grę w fazie play-off

RZESZÓW. MVP spotkania otrzymał Kert Toobal.

Rzeszów

Ekrany dźwiękochłonne na ul. Lwowskiej zostaną zastąpione zielenią?

RZESZÓW. Jeden z radnych miasta Rzeszowa apeluje o nasadzenia zieleni wzdłuż ul. Lwowskiej zamiast ekranów dźwiękochłonnych.

Rzeszów

65-latkę z Rzeszowa napadło dwóch mężczyzn. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa

RZESZÓW. 65-latka natknęła się na mężczyzn na klatce schodowej zamieszkiwanego przez nią bloku.

Reklama