Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

W Rzeszowie powstał jedyny w regionie kryty skatepark [ZDJĘCIA]

Dodano: 18.03.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów
fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów

RZESZÓW. 370 m2 powierzchni, 4 linie jazdy, do 30 osób w czasie trwania jednej sesji, 2 strefy chillu – tak w skrócie wygląda pierwszy na Podkarpaciu kryty skatepark. Obiekt powstał w północnej części Rzeszowa.

MB Park Rzeszów zlokalizowany jest przy Warszawskiej 139 i zajmuje powierzchnię 370 metrów kwadratowych. Obiekt otwarty jest od wtorku do piątku w godz. 15:00 – 21:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9:00 – 21:00. Wejścia odbywają się o pełnych godzinach: 9:00 - 12:00, 12:00 - 15:00, 15:00 - 18:00, 18:00 - 21:00. Na miejscu należy stawić się co najmniej 20 minut przed rozpoczęciem sesji.

Na skateparku powstały cztery sekcje jazdy. Pierwsza z nich to duży funbox z rezi - idealny dla zaawansowanych skoczków, ale sprawdzi się również dla początkujących. Tuż obok znajduje się sekcja z mniejszym funboxem. Nie mogło również zabraknąć strefy street. Całość dopełnia klasyczny grindbox, który jest jedyny, w tej części regionu. Dzięki dużej różnorodności przeszkód, skatepark sprzyja rozwojowi umiejętności. Dodatkowo skatepark posiada mobilne elementy, które można ustawiać w dowolnym miejscu.

Reklama

Dodatkowym atutem MB Parku jest strefa tzw. chillu, na której znajdują się m.in. stół do ping-ponga, piłkarzyki, maszyna do gier, mini ścianka wspinaczkowa.

W obiekcie dostępna jest również specjalna strefa do pracy, stworzona z myślą o rodzicach, którzy przychodzą ze swoimi pociechami. Znajdują się w niej, m.in. wygodne fotele, ekspres do kawy oraz bezpłatny dostęp do WI-FI.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ulicę Warszawską przebuduje firma Strabag. Prace zakończą się jesienią 2023 roku

RZESZÓW. To będzie jedna z największych inwestycji, które rozpoczną się w tym roku. 

Rzeszów

Pani Beata wygrała samochód w loterii PIT-owej "Rzeszów to My"

RZESZÓW. Beata Płonka z Rzeszowa została właścicielką nowiutkiego Renault Clio. Samochód wygrała w loterii PIT-owej Urzędu Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Powstanie droga łącząca ul. Błogosławionej Karoliny z ul. Dynowską

RZESZÓW. Na osiedlu Kotuli powstanie około 400-metrowy odcinek drogi, która połączy ul. Błogosławionej Karoliny z ulicą Dynowską. Miasto ogłosiło już przetarg na wybór wykonawcy inwestycji.

Rzeszów

UNICEF wesprze Rzeszów w pomocy uchodźcom z Ukrainy

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek oraz Rashed Mustafa Sarwar, przedstawiciel UNICEF podpisali umowę o współpracy dotyczącej wsparcia miasta w pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Rzeszów

Od jesieni znów polecimy z Jasionki do Hurghady

JASIONKA. 27 października br. w siatce połączeń portu lotniczego Rzeszów-Jasionka ponownie pojawi się czarterowa trasa do Hurghady, jednego z najpopularniejszych egipskich kurortów.

Rzeszów

Szkoła i przedszkole na os. Staromieście będą rozbudowane

RZESZÓW. W tym tygodniu ogłoszony zostanie przetarg na wybór firmy, która wybuduje halę sportową przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy ul. Skrajnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Zmiana lokalizacji punktu nadawania numerów PESEL dla uchodźców

RZESZÓW. Od 1 lipca, czyli od najbliższego piątku, punkt nadawania numerów PESEL dla uchodźców z Ukrainy będzie działał w budynku Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Okrzei 1.

Rzeszów

Latem rozpocznie się drugi etap budowy parku przy ul. Bł. Karoliny

RZESZÓW. W tym roku w parku zostaną stworzenie nowe strefy rekreacji i zieleni.

Reklama