Rzeszów - Sobota, 02.05.2026
Reklama

W rzeszowskiej Plazie otwarto tor kartingowy. To nie jedyna nowość w Centrum

Dodano: 14.05.2024 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay

RZESZÓW. Rzeszowskie CH Plaza wzmacnia swoje protfolio w segmencie sport i rozrywka. Wśród wiosennych nowości są: driftingowy tor kartingowy Crazy Carts ,sklep dla sportowców Fit&Train oraz odnowiony salon Martes Sport.

Jedną z ciekawszych nowości jest otwarty pod koniec kwietnia tor Crazy Carts z trasą o powierzchni 350 mkw. Jest to rodzinna atrakcja, która pozwala na jazdę elektrycznymi gokartami. Dzięki hamulcowi ręcznemu można wchodzić w poślizg i efektownie pokonywać zakręty bokiem. Klienci chcący skorzystać z toru mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanych instruktorów, którzy przygotowują do bezpiecznej i pełnej emocji jazdy. Lokal oferuje także możliwość organizowania imprez urodzinowych dla dzieci czy eventów firmowych. Tor znajduje się na pierwszym piętrze rzeszowskiej Plazy.

Kolejną wiosenną nowością w rzeszowskiej Plazie jest marka Fit&Train. Sklep zlokalizowany jest na I piętrze Centrum. Jest to uzupełnienie oferty głównie dla klientów klubu fitness CityFit działającego w rzeszowskiej Plazie od kilku lat. Sklep oferuje m.in. suplementy diety, dietetyczne słodycze, odżywki dla sportowców, witaminy oraz wysokiej klasy odzież sportową znanych marek.

Reklama

W kwietniu, marka Martes Sport ponownie otworzyła swój odnowiony sklep, mieszczący się na I piętrze Centrum. Dzięki modernizacji, znacząco poszerzona została oferta sklepu dla miłośników aktywnego spędzania czasu i różnych dyscyplin sportowych. Zmiana wystroju i wyraźne oznaczenie działów tematycznych ułatwi poruszanie się po sklepie i znalezienie poszukiwanych produktów. Martes Sport oferuje produkty topowych marek takich jak, m.in. Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Jack Wolfskin, Elbrus, ASISC, Hi-Tec, Atomic, Salomon, Rossignol oraz Kross.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Rzeszów

Od 6 czerwca zamknięty POP na Dworcu Lokalnym

RZESZÓW. Przez blisko trzy miesiące zamknięty będzie POP na Dworcu Lokalnym w Rzeszowie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Przy 9 rzeszowskich szkołach powstaną nowe boiska

RZESZÓW. Ponad 1,2 mln zł będzie kosztowała budowa dziewięciu boisk na terenach szkół w Rzeszowie. Będą one gotowe w sierpniu tego roku.

Rzeszów

Zakończył się I etap budowy dróg łączących ul. Wołyńską z ul. Potokową

RZESZÓW. W zachodniej części Rzeszowa powstała ważna droga, która w przyszłości połączy dwa duże osiedla: Kotuli i Staroniwę. Zadanie pn. „Budowa dróg KDZ, KDL1, KDL2 łączących ul. Wołyńską z ul. Potokową –...

Rzeszów

Autobusy komunikacji miejskiej dowiozą na KultURalia. ZTM uruchamia dodatkowe kursy

RZESZÓW. W związku KultURaliami, Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie uruchomi dodatkowe kursy autobusów miejskich.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nową placówkę wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży

RZESZÓW. „Zatoka” to nowa placówka, która będzie służyć dzieciom i młodzieży. Tu będą mogły rozwijać swoje pasje, zainteresowania pod okiem doświadczonych wychowawców.

Reklama