Rzeszów - Wtorek, 07.04.2026
Reklama

W sobotę na Podpromiu zlot samochodowy w szczytnym celu

Dodano: 10.08.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W sobotę, na parkingu przy hali Podpromie, odbędzie się "I Charytatywny Zlot Samochodowy". Podczas imprezy zbierane będą datki na pomoc dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Organizatorem akcji jest Rada Młodzieży Rzeszowa.

Wydarzenie ma na celu integrację pasjonatów motoryzacji, mieszkańców naszego miasta i wszystkich zainteresowanych oraz zbiórkę datków, które zostaną przeznaczone na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Impreza rozpocznie się o godz. 16:00 i potrwa do godz. 20:00.

Uczestnicy zlotu będą mieli okazję podziwiać pokaz samochodów luksusowych marek, a a nawet skorzystać z możliwości przejażdżki w nich. Organizatorzy zapewniają również szereg innych atrakcji, w tym konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Na Placu Farnym w Rzeszowie odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka połączone ze 150-leciem Rzeszowskiej Straży Pożarnej. W związku z tym kilka ulic w centrum Rzeszowa zostanie zamkniętych.

Rzeszów

Miasto zacieśnia współpracę z rzeszowskimi uczelniami

RZESZÓW. Podpisano porozumienie dotyczące współpracy i wspólnego działania miasta z sześcioma rzeszowskimi uczelniami.

Rzeszów

Dachowanie w Hermanowej. Kierowca miał ponad 2 promile

RZESZÓW. 33-latek kierujący oplem stracił panowanie nad samochodem i dachował. Okazało się, że był pijany. Miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Rzeszów stawia na rekreację i sport

RZESZÓW. Edukacyjny sad, bieżnia i pumptrack, to kolejne z kilkudziesięciu miejskich inwestycji w sport i rekreację, które powstaną w tym roku w naszym mieście.

Rzeszów

W sobotę Ultramaraton Podkarpacki. Około 300 zawodników pobiegnie wokół Rzeszowa

RZESZÓW. Będą rywalizować na trasach o długości 30, 50, 70 i 115 km.

Rzeszów

Nowe wiaty przystankowe i przebudowa zatok w Rzeszowie

RZESZÓW. Przy rzeszowskich ulicach zamontowanych zostanie kolejnych 77 nowych wiat przystankowych. Przebudowanych zostanie także część zatok autobusowych.

Rzeszów

Posadzą blisko 1300 nowych drzew w Rzeszowie

RZESZÓW. Będą to m.in.: lipy drobnolistne, dęby szypułkowe, tulipanowce amerykańskie i platany klonolistne.

Rzeszów

Dziś utrudnienia w ruchu. Przez ulice Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód wyruszy około godz. 16:30 z Rynku i przejdzie ulicami Rzeszowa na miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej. Część ulic zostanie całkowicie zamknięta.

Reklama