Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

W sobotę odbędzie się zbiórka elektrośmieci przy dwóch centrach handlowych

Dodano: 04.04.2019 r.

fot. E.Leclerc
fot. E.Leclerc
RZESZÓW. Zbiórka przy centrach handlowych rozpocznie się o 9.00. Elektrośmieci odbierze firma ElektroEko.

Elektrośmieci to nic innego jak wszystkie niepotrzebne urządzenia elektryczne, którą są popsute, nieużywane i elektroniczne np. zepsute komputery, telefony, zabawki i gadżety elektroniczne, stare pralki, lodówki i drobne urządzenia AGD a także zużyte świetlówki i LEDy.

W dniu 6 kwietnia (sobota) w godz. 9 - 14 na parkingach przy centrach handlowych: bi1, E. Leclerc odbędzie się zbiórka elektrośmieci od mieszkańców Miasta Rzeszowa przez firmę ElektroEko.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uruchomiono „Child Alert”. Zaginął 10-letni Ibrahim

RZESZÓW, POLSKA. Policjanci poszukują 10-letniego Ibrahima, uprowadzonego prawdopodobnie przez ojca, obywatela Maroka.

Rzeszów

Nieudany debiut Zaniniego. Kolejna porażka Resovii

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów ulegli MKS-owi Będzin 2:3 w meczu 19. kolejki PlusLigi.

Rzeszów

Zebrano ponad 250 tys. zł dla Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Zbiórka to efekt dobroczynnej aukcji podczas IV Samorządowego Balu Charytatywnego.

Rzeszów

Czterech pseudokibiców zatrzymanych. Chodzi o bójkę pod Millenium Hall

RZESZÓW. Policjanci ustalają tożsamość pozostałych osób, które uczestniczyły z zdarzeniu.

Rzeszów

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów w ratuszu. Było o bezwzględnym wsparciu i motywacji

RZESZÓW. Nowy trener i prezes lekiem na słabą postawę zawodników Asseco Resovii Rzeszów?

Rzeszów

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

RZESZÓW. W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstaje Centrum Symulacji Medycznej

RZESZÓW. Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej UR odbędzie się 20 lutego 2020 r., o godz. 10:00 w siedzibie Centrum, mieszczącym się przy ul. Warszawska 26a.

Rzeszów

Z zaparkowanej ciężarówki "zlali" 100 litrów paliwa. Zarzuty m.in. dla 17-latka

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliwa.

Reklama