Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

W sobotę odbędzie się zbiórka elektrośmieci przy dwóch centrach handlowych

Dodano: 04.04.2019 r.

fot. E.Leclerc
fot. E.Leclerc
RZESZÓW. Zbiórka przy centrach handlowych rozpocznie się o 9.00. Elektrośmieci odbierze firma ElektroEko.

Elektrośmieci to nic innego jak wszystkie niepotrzebne urządzenia elektryczne, którą są popsute, nieużywane i elektroniczne np. zepsute komputery, telefony, zabawki i gadżety elektroniczne, stare pralki, lodówki i drobne urządzenia AGD a także zużyte świetlówki i LEDy.

W dniu 6 kwietnia (sobota) w godz. 9 - 14 na parkingach przy centrach handlowych: bi1, E. Leclerc odbędzie się zbiórka elektrośmieci od mieszkańców Miasta Rzeszowa przez firmę ElektroEko.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radni województwa podkarpackiego przyjęli budżet. W nim m.in. 211 mln zł na inwestycje kolejowe

RZESZÓW, PODKARPACIE. Do wydania jest 1,3 mld zł, z czego 652 zł przeznaczone będą na inwestycje.

Rzeszów

Na pracowników szpitala „na górce” czekają podwyżki. Zapowiadają się także dwie duże inwestycje

RZESZÓW. Dwie duże inwestycje mają mieć miejsce w  Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w przyszłym roku.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów kończy rok zwycięstwem

RZESZÓW. MVP spotkania został Bartłomiej Lemański.

Rzeszów

Wypadek przy rondzie Kuronia w Rzeszowie

RZESZÓW. Utrudniania w ruchu trwały do ok. godz. 14.00.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Jest przetarg na budowę punktu obsługi technicznej

RZESZÓW. W rejonie stacji Rzeszów Staroniwa powstanie punkt obsługi technicznej wraz z niezbędnym zapleczem.

Rzeszów

Hasłem styczniowego Orszaku Trzech Króli: „Cuda, cuda ogłaszają” [FOTO]

RZESZÓW. 6 stycznia 2020 roku ulicami Rzeszowa przejdzie Orszak Trzech Króli.

Rzeszów

Pięć osób w rękach rzeszowskiej Policji. Wprowadzali do obrotu papierosy bez akcyzy

RZESZÓW. Przestępcy wprowadzili do obrotu łącznie 4.681.000 sztuk nielegalnych papierosów.

Reklama