Rzeszów - Środa, 05.11.2025
Reklama

W sobotę w Rzeszowie czasowe utrudnienia w ruchu

Dodano: 28.04.2023 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. W najbliższą sobotę (29.04) Rzeszowska Masa Krytyczna symbolicznie zainauguruje nowy sezon rowerowy. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta, w związku z tym w godz. 12:00 – 14:00 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Przejazd uczestników zabezpieczać będą policjanci rzeszowskiej drogówki.

Uczestnicy sobotniej masy krytycznej zbiorą się o godz. 11.30 na rzeszowskim Rynku. Stamtąd o godz. 12:00 wyruszą w na Lisią Górę. Trasa przebiegać będzie ulicami: Słowackiego, Szopena, Tragową, Fredry, Styki, Siemieńskiego, Trembeckiego, Lubelską, Marszałkowską, Cieplińskiego, Lisa Kuli, Placem Śreniawitów, Kilara, Mostem Zamkowym, Kopisto, Rejtana, Sikorskiego, Strażacką, Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Hetmańską i Żeglarską. Około godziny 14:00 rowerzyści dojadą na Lisią Górę. Tam na uczestników czeka piknik z wieloma atrakcjami.
Reklama
Trasa przejazdu:
   
Organizatorzy przewidują, że w imprezie udział weźmie 150 – 300 rowerzystów. Przejazd uczestników zabezpieczać będą policjanci rzeszowskiej drogówki. Na trasie „Masy Krytycznej" mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Policjanci apelują do kierujących oraz wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu rowerzystów i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Rzeszów

Waldemar Szumny trzecim wiceprzewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Podczas IV sesji Rady Miasta zdecydowała się na wybór trzeciego wiceprzewodniczącego rady. Został nim radny Prawa i Sprawiedliwości, Waldemar Szumny.

Rzeszów

10 autobusów elektrycznych lada dzień wyjedzie na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Autobusy będa obsługiwać linie 0A i 0B.

Rzeszów

Palił marihuanę prowadząc samochód. Na ul. Rejtana mężczyznę zauważył policjant

RZESZÓW. Do tej nietypowej interwencji doszło w poniedziałek ok. godz. 12.30.

Reklama