W sobotę z Rzeszowa startuje Przebojowy Pociąg RMF FM
Dodano: 02.07.2021 r.
RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę z Rzeszowa wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM, który zabierze w podróż nad Bałtyk kilkuset słuchaczy stacji. Towarzyszyć im będą gwiazdy polskiej muzyki, m.in. Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Cleo, Piersi, C-BooL i Gromee.
Pociąg wyruszy 3 lipca o 10:14 z Rzeszowa, a do Gdyni dotrze o 18:47. Po drodze zatrzymywać się będzie m.in. w Tarnowie, Krakowie, Warszawie, Ciechanowie i Malborku, gdzie dosiadać się będą kolejne gwiazdy, które towarzyszyć będą słuchaczom w drodze nad morze. W ramach atrakcji przewidziane są m.in. koncerty Kamila Bednarka i zespołu Piersi, impreza DJ’a Gromeego, karaoke i specjalne wydania akcji „Twoje 5 minut” i „Twoje Love Story”. Wszystko relacjonować na żywo na antenie RMF FM przez cały dzień będą dziennikarze rozgłośni.
Bezpłatne bilety dla całej rodziny słuchacze mogli wygrywać przez pierwszy tydzień wakacji w konkursie na antenie stacji i na www.rmf.fm.
Akcja jest organizowana przy współpracy ze spółką PKP INTERCITY, zapewniającą do realizacji przejazdu specjalną żółtą lokomotywę i najnowsze, komfortowe wagony z taboru przewoźnika, których unowocześnienie zostało dofinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
RZESZÓW. 76-letnia mieszkanka Rzeszowa uwierzyła oszustce, która wmówiła że jest jej córką i potrzebuje pomocy. Dopiero po fakcie, seniorka zorientowała się, że została oszukana i zgłosiła sprawę na policję. Poszkodowana kobieta straciła...
RZESZÓW. W najbliższą sobotę grupa niezależnych aktywistów będzie protestować w obronie zwierząt hodowanych dla futer. Manifestacja odbędzie na rzeszowskim rynku.
RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy tworzeniu nowego terenu rekreacyjnego na osiedlu Staromieście. Inwestycja o powierzchni blisko 25 arów powstaje w rejonie ulic Lubicz i Staromiejskiej.
RZESZÓW. Kilka zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru, do którego doszło na terenie rzeszowskiej elektrociepłowni. Ogień udało się opanować.
RZESZÓW. Jak zapewnia miasto, budowa Wisłokostrady, czyli największej obecnie inwestycji drogowej w Rzeszowie idzie zgodnie z planem. Gotowe są już m.in. wszystkie podpory nowego Mostu Załęskiego.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz