Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

W środę otwarcie pierwszego sklepu Aldi w Rzeszowie

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Sklep w Rzeszowie będzie drugim Aldi na Podkarpaciu i 170 w Polsce. Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano liczne promocje.

W środę 21 kwietnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep Aldi w Rzeszowie. Supermarket o powierzchni ponad 1200 m2 mieści się w Galerii Stara Szwalnia przy Al. Gen. L. Okulickiego 10.

Obiekt przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Klienci sklepu mogą również liczyć na szereg udogodnień, takich jak: krajalnica do chleba, małe wózki zakupowe dla dzieci, pokój dla matki z dzieckiem czy toaleta.
Reklama
Przed sklepem znajduje się parking z 77 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Z okazji otwarcia sklepu, przygotowano liczne promocje cenowe, z których klienci będą mogli korzystać przez 10 dni, tj. od 21 do 30 kwietnia. Rabaty obejmą wszystkie produkty marek własnych Aldi, jak również ponad 200 produktów spożywczych. Na klientów, którzy odwiedzą sklep w pierwszych dniach otwarcia, czekają również drobne upominki.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy al. Sikorskiego powstaje kolejny ogród kieszonkowy

RZESZÓW. Posadzono już 62 drzewa, wykonawca utwardza teren, trwają także prace przy kształtowaniu tzw. suchej rzeki. Ogród ma być gotowy latem tego roku.

Rzeszów

W czwartek utrudnienia w ruchu w związku z koncertem "Jednego Serca, Jednego Ducha"

RZESZÓW. Od godzin popołudniowych do północy w rejonie ulic Krakowskiej, Okulickiego, Wyzwolenia, Ofiar Katynia i Broniewskiego mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1. Prace idą zgodnie z harmonogramem

RZESZÓW. Obiekt ma być gotowy do połowy 2023 roku. Koszt inwestycji to ponad 15,2 mln zł.

Rzeszów

Pędził motocyklem przez ul. Sikorskiego z prędkością ponad 170 km/h

RZESZÓW. W sobotę, funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki zatrzymali dwóch motocyklistów, którzy rażąco przekroczyli dopuszczalną prędkości. Jeden z nich miał 174 km/h na liczniku.

Rzeszów

Trwa modernizacja kolejnych przystanków autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Wymienionych zostanie 55 kolejnych wiat przystankowych. 

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto RoboLAB

RZESZÓW. To miejsce, w którym młodzież będzie szkolić się z budowy i programowania robotów, aby następnie startować w międzynarodowych zawodach robotycznych.

Rzeszów

Pierwszy samolot z Wenecji wylądował w Jasionce. Rusza nowe połączenie

RZESZÓW. LOT uruchomił wakacyjne połączenie do Wenecji. Czy nowy kierunek będzie hitem tegorocznych wakacji?

Rzeszów

Przy al. Lubomirskich staną nowe ławki

RZESZÓW. Jedno i dwustronne ławki zastąpią te stare, wysłużone.

Reklama